Without limits

/ pondělí 11. ledna 2016Bez limitu. Co to pro vás znamená? Já v rámci nového projektu s Aussie dostala za úkol sestavit, co to znamená právě pro mě a sestavit koláž z fotek.  A samozřejmě jsem se na to těšila, protože je to něco, co má význam a můžete motivovat například i vás. :) Zároveň k projektu, jak je zvykem běží také soutěž. A to jak blogerská, tak soutěž pro vás čtenáře. Vyhrát můžete indoor skydiving (o který soutěžíme i my blogerky) a nebo balíčkyAussie Styling products k testování. Více o životu bez limitu i soutěži už ale v článku.
Život bez limitu pro mě znamená, žít ho jen a jen po svém. Ne jak to žádá společnost nebo třeba rodiče. Dělat co mě baví, jak mě to baví, neomezovat se. Pořád říkám, že kdybych uměla zpívat, tak chci být rockstar. Bohužel mi nebylo dáno. A asi nejsem ten typ člověka, který by prahl po slávě. Spíš po něčem kde se můžu vyjádřit, nebát se co si kdo o mě bude myslet, být svá a bla bla bla. Už to začíná znít jako moc velký klišé, ale snad mě chápete.
1. Láska a přátelství. To je prostě jasný a bez toho by ten život byl o hodně smutnější. Nejraději se obklopuji a věnuji lidem, s kterými je mi dobře a s kterými si rozumím. A nejen lidmi, ale i zvířaty. Proč taky život naplňovat lidmi, kteří vás vysávájí a omezují? To by rozhodně "bez limitu" nebylo.

2. Bavit se. Hoodně se vztahuje k předchozímu bodu, ale bavit se můžete i sami. Záleží co vás baví. Číst si, dát si láhev vína, jít na party, poslouchat hudbu (tak nahlas jak jen chcete), zapařit si video hru, zajít na procházku do přírody, utratit peníze za něco,  už dlouho chcete a tak dále.

3. Zkoušet něco nového. Já vždy a ráda zkouším něco nového. Nové zážitky, dovednosti (třeba já si usmyslela, že se naučím hrát na kytaru), uvařit nové jídlo, poznat zem, kde jsem ještě nebyla... a mohla bych pokračovat dál.

4. Rock n' Roll. Hudba. Prostě jo. A filmy... obecně kultura. Ta mě naplňuje a bez ní by to nebylo ono.

5. Kreativita. Vlastně synonum kreativity = bez limitu. No ne? Bez ní by byl svět a člověk tak omezený. Ráda se nechávám unést myšlenkami a vymýšlím něco jiného, nápaditého. Povoluju uzdu fantazii a nořím se do světa, kde limity prostě nejsou. Vidíte bílou zeď? Změntě to a nabarvěte ji jak se vám jenom líbí.

6. Výzvy. Mám na mysli větší činy (skok padákem, vystoupení před publikem..) a i ty malé drobnosti i blbosti (jíst jahody čínskými hůlkami?, nechat se tetovat...). Byla jsem vždy spíš introvert a tak pro mě byla výzva třeba i jít na party s lidma, který neznám, nová škola, pracovní pohovor... ale čím jsem starší a "výzvy" přijímám nebojím se blblostí a žiju víc naplno.

7. Uvědomění. Protože nevědomost nás limituje. Zajímejte se co se děje ve světě. Nesledujte Novu, ale opravdu se dívejte na věrohodné zdroje. A když už něco víte, je pak o tolik snažší s tím byť jen trochu něco dělat, nepodporovat to co se vám nelíbí nebo to dát najevo. Tak to dělám já.

Poznali jste jaké fotky se k čemu váží? No ono je to nějak provázané všechno. Já vám každopádně přeji ať i váš život je bez limitu, plný příjemných věcí a výzev.

A teď už k soutěži. V první řadě, chci říct, že pokud se vám má koláž líbí, budu ráda, když pro ní budete hlasovat zde. Mám pak možnost vyhrát právě zmiňovaný indoor skydiving a to by nebylo vůbec špatný! :)

Soutěž (pro vás): 
Ceny 3x Indoor Skydiving, 100x balíčky Aussie styling products. 
Co pro to udělat? Stačí kliknout na stránky TADY a přihlásit se a zároveň odpovědět na soutěžní otázku.  Tu možnost máte až do 7.2.2016 tak přeju hodně štěstí!


3 komentáře

Milkwoman. All rights reserved. © .