Space oddity

/ neděle 13. prosince 2015

Dnešní uspěchaná doba je vážně šílená. Mám v počítači nějaké předfocené outfity, ale pořád jsem je nestihla přidat. Takže se omlouvám jestli zrovna třeba nebudou odpovídat momentálnímu počasí. zatím je ale zima překvapivě mírná a proto děavé kalhoty a oblíbený fialový bobmer. Spolu s novými Ray Ban Brýlemi v jednoduché černé kombinaci. Fialová je barvda, kterou miluju už od dětství a asi mě to hned tak nepřejde. Nevím jestli tyhle věci zrovna "žeru", ale fialové je dáván mystický význam a tak nějak mi to k ní sedí. Vyzařuje z ní prostě tajmeno a spiritualita, možná proto je už nějakou dobu hned s čenou a vínovou mou oblíbenou barvou. Není to zrovna hluboký článek, ale člověk taky pořád nemůže psát o závažných tématech. Vnímáte barvy více do hloubky  a pocitů nebo spíše tou vizuální stránkou?:)jacket, sweater H&M
jeans TW
shoes CASNABOTY
sunglasses RAY BAN (via LUXOTTICA)

9 komentářů

 1. Johanko, tohle je moc krásné!
  Já asi nikdy nad barvami takhle nepřemýšlela, protože mi přijde, že to kouzlo barvy hodně ovlivňuje na čem zrovna je nebo v kombinaci s čím ji někdo zrovna nosí))
  Hlavně mi přijde supr, že tato bomber vypadá na Tobě úplně jinak, jak na mně! To skvělý a baví mě to))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, taky si to říkám pokaždé ho u tebe vidím :) je to skvělé jak pokaždé nějaká věc ač je stejná, tak na někom jiném působí uplně jiným dojmem :)

   Vymazat
 2. Ten bomber je parádní a velmi ti sluší!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásne, takáto farba ti sekne (ale krtorá nie, že? :D) ... super look a super fotky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé moc děkuju :) ale určitě by se našly barvy, které mi neslušej.. třeba žlutá :D

   Vymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .