Soutěž: Light up your home!

/ sobota 10. října 2015


Podzim (a zima) je období, kdy si děláme čaje, chumláme se do dek a usedáme u ohně. My, kteří nemáme krb si pak zapalujeme svíčky. Eh, dělám to sice celoročně, ale na podzim to má své kouzlo. Krásné vůně, plápolající plamínek a mihotavé světlo. A jelikož já miluji svíčky, vůbec nepochybuji o tom, že se najdou tací, kteří to mají stejně. Proto bych vás ráda odměnila soutěží o svíčky. Ale ne nějaké obyčejné. O naprosto boží svíčky. Jestli neznáte PartyLite, tak je to chyba. Mají skvělou výdrž, design a samozřejmě intenzivní vůni, která provoní celou místnost. Navíc se mi moc líbí jejich nápaditost a svíčky ve všech možných provedeních. Více o svíčkách a jak se zúčastnit soutěže už dále...

Abych vám PartyLite představila. Je to světová firma prodávající svíčky, vonné vosky, svícny, aroma lampy a různé dekorace. Najdete zde klasické svíčky, naprosto úžasné vonné svíčky v mnoha a mnoha vůních a různých provedeních. Každou sezonu přichází s novými skvělými  nápady jako je tomu třeba i na podzim/zimu 2015 -  Nature's Light, tedy svíčky s dřevěným knotem (díky dřevěnému knotu praskají a navozují tak atmosféru a kouzlo skutečného hořícího krbu)  v nových vůních Aspen a St. Mortiz, které vás svou vůni přenesou právě do těchto úchvatných míst. Navíc vydrží hořet až 60 hodin. Tyto svíčky Nature's Light jsou pak klasicky ještě v mnoha dalších vůních jako např. růžové dřevo, kůra bílého cedru, moruše, tamboti safari a navíc krásný vzorovaný design imitující stromovou kůru. Potěšit vás může i krásné dárkové balení.

SOUTĚŽ: Tentokrát vylosuji 5 výherkyň s nejlepšími odpověďmi na soutěžní otázku a všemi splněnými podmínkami. Každá z výherkyň vyhraje svíčku s praskajícím knotem. Soutěž trvá do 30.10.2015.

1) Dej like FB PartyLite - zde!
2) Sleduj můj FB - zde (vyhlásím tam výherce).
3) Odpovědět do komentářů na otázku: Napiště jak si myslíte/vnímáte, že voní hory (majestátní Aspen a St.Mortiz), připište e-mail a své jméno.
4) Hodně štěstííí.

 
Určitě se podívejte do katalogu a na jejich stránky zde. 17 komentářů

 1. Jé, to jsou ale roztomilé svíčky! Projela jsem jejich design a teda nevím, jakou bych si vybrala dříve. :-) No a co se týče toho jak vnímám vůni hor, tak je to pro mě takový čistý vzduch, s nádechem vůně jehličí, vody (vím, že voda nevoní, ale asi si nějak vůni řeky specifikuji v hlavě :D). Nejsem dobrá v popisování vůní, ale myslím, že každému se vybaví jiná a taková ta "jeho" vůně, když si představí hory. :-)
  Hana, Shimka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Jeseň milujem už minimálně kvôli krbu, dekám a sviečkam ♥ nápad s dreveným knotom je skvelý! Dijoun&Klaudi

  OdpovědětVymazat
 3. - s kazdym rocnim obdobim jinak a to je na tom to kouzelny !
  s jarem je to cerstvej vzduch provonenej mladouckou travickou v podhuri a prvnimi lucnimi kvety, v zime pak vetrem oslehanymi utesy plnymi krapniku .)

  marketa-gorcikova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Sleduju a sleduju :)
  Hory voní ledovým chladem s trochou závanu z jedlí a smůly z kmenů stromu, maličko vlhce.
  Kamush - KamkaK@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Když se přenesu v mysli někam k horám, cítím hlavně chladný, svěží, čistý vzduch, který tak miluju. Je to jako když se dostanu v zimě někam do přídody, k lesům - daleko od města. Poté ucítím i klasickou vůni lesa - dřevo, jehličí, lesní potůček. Častokrát mám tento "přírodní" typ vůní raději než nějaké sladké vůně ovoce. Jsou pro mě více uvolňující a relaxační. :)
  Diary of a Girly Things (Jana Pelíšková)
  diaryofagirlythings@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Všechny podmínky splěny.
  Jak si představuji vůni hor? To je těžko vysvětlitelné, protože jsem antitalent na vysvětlování, ale řekněme, že voní svěže, protože horský zvduch je právě čistý a svěží. Není to svěžest jako na záchodě samozřejmě, ale cítíš z ní přicházející zimu. Tohle všechno v kombinaci s vůni jehličí a kůry stromů tvoří dokonalou kombinaci, kterou jen tak ve městě nenajdeš.
  Lea Fuis - leefujsikovic@gmail.com

  http://moimelea.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Podmínky jsem splnila :)
  A jak mi voní hory? V hlavě jsem se přenesla někam do období Vánoc, kdy odjíždím do Aspenu nebo St. Moritz na "předvánoční dovolenou". Jsem na vrcholku kopce, který chci sjet na lyžích a cítím vůni svobody. Čerstvý, chladný a čistý vzduch, avšak po kterém mi občas píchá v hrudi, protože je úplně jiný než ten městský. Vůně padajících vloček je všude okolo a já si při každém obloučku na lyžích připadám stále volnější. V lese je cítit jehličí, smůla, dřevo. Vcházím do horské chaty, kde jsme ubytováni a cítim vůni rozhořelého dřeva, skořicového kakaa a jemnou vůni větviček stromečku stojícího v chatě. Takhle mi momentálně voní hory, když si je představím.
  Adéla Králová - kralovaadelka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Jak voní hory? Představuji si, že jednotlivé sněhové vločky padají na mou tvář a mění se na vodu. Vše okolo mě je svěží, lehké, bezstarostné. Znovu se nadechnu a cítím vůni dřeva - borovice, smrky, jedle. Všechno to dohromady tvoří úžasnou vůni, která prochází celým mým tělem a nabíjí mě zvláštní energií. Mám chuť létat, setřást vše ze svých beder a vznést se nad vrcholky hor. Jedině na horách si mohu přijít jako pták, který právě roztáhl svá křídla. Tohle vše je pro mě vůně hor - ta bezstarostnost, volnost a především svěžest čerstvě napadaného sněhu a okolní krajiny.
  Jana Psotová, psotovajana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. To jsou krásné svíčky! Hory si představuji, že voní po boroviciích, smrcích, sněhu, chladného větru, čerstvé trávy a šumění ledového potůčku, který teče z nejvyšší hory až dolů do udolí :))

  Nela Procházková
  Cumanelka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Nádherná soutěž! :)

  Horý voní čistotou a svěžestí.... Vzduch ostrý jako břitva pálí v nose. Klid, který duši hladí. Zachumlám se do bavlněné šály a se svíčkou s praskajícím knotem kochám se krásou vysokých štítů hor...

  Radka Vojtíšková
  Vojtiskova.R@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Bože ty jsou krásné! Hory pro mě voní čerstvým větrem, mechem a trávou. rstiborova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Originální a nádherná otázka, která je mi velice sympatická, jelikož miluji vůni lesů a kopců.

  Miluji tu vůni, ale jak ji popsat, je to vůbec možné? Myslím, že každému hory voní jinak, podle toho jaký k nim má člověk vztah a možná i v jakém rozpoložení právě je. Např. já když mám jakoby takovou ponurou náladu (ale ne špatnou, vlastně tu náladu mám ráda má to někdo taky tak?) a vydám se někam do kopců, nejlépe i sama, cítím všude kolem sebe (nevím jak to popsat nesmějte se mi:D) něco jakoby hlubšího. Cítím pod zemí život každého kořene stromu, každého stébla trávy a člověk cítí, že je člověk najednou maličký a zároveň je toho všeho součástí, cítím šumění větru v korunách stromů a vítr prolétávající nad potůčky. Ano, tohle všechno MÁ svou vůni, tedy aspoň já ji vnímám, doufám, že nejsem sama:) a v téhle náladě jsou hoty úplně nejlepší uprostřed poctivého podzimu, kdy nám pod nohami křupe tak krásně voňavé listí, zebe nás chlad na zčervenalých prstech a tvářích, nad hlavami občas zaslechneme havrany a ve vzduchu je cíti chlad a svěžest hor, společne s mystickou přírodou a velikostí hor a jejich vzdáleností, která je ještě před nàmi.

  Takže k závěru. Myslím, že pokud chceme vůbi hir popsat více specificky než obecně, je to individuální. Záleží to na náladě člověka, jeho postojích a vztahu k přírodě - věřim, že je spoustu dalších lidí, kterým hory voní přesně tak, jak jsem to popsala! :)

  Ester Bednárková
  bednarkova.ester@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. Vůně hor voní jako tající ledovce, jejichž čistá voda stéká po skalních masivech čnících do nebes. A jejich vůni dotváří chladný, ale jemný vítr vanoucí přes zasněžené vrcholky.

  Karolína Menoušková, carolme@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Na horách je svěží čerstvý vzduch, o tom není pochyb. A kdo o tom moc nepřemýšlí, pravděpodobně jsou pro něj hory prostě jen hory. Na mě však působí velkolepým dojmem a lehce ve mně vzbuzují nepatrný (avšak neustále se připomínající) pocit vlastní bezvýznamnosti.

  Mail: asheen19@seznam.cz, Lenka B.

  OdpovědětVymazat
 15. vůně hor je pro mě čerstvá a svěží. Cítím les a studenou vodu. Je to příjemná čistá vůně, která není žádným puchem rušena a skvěle uvolňuje zahlcenou mysl.
  MikulkovaVendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .