Raiffeisenbank shopping with winners

/ úterý 22. září 2015


Na blogu jste si možná mohli všimnout projektu a soutěže s Raiffeisenbank (tady). Soutěž byla o výhru 5 000 kč na kreditní kartě STYLE. Ta druhá část výhry byly pak nákupy samotné, kdy výherkyně s blogerkami vyrazí na společně strávené odpoledne v obchodním centru. A právě o tom je dnešní článek....

Takový malý report z nakupování s výherkyněmi. Každá výherkyně, měla "svojí" blogerku, která jí radila se stylingem, resp. zkrátka a dobře - co si vybrat. S mojí výherkyní Katkou jsme si skvěle sedly do vkusu a já jí doporučila skvělý stříbrný řetízek v obchodu Storm, šedivý kabát Tommy Hlfiger a pár dalších zajímavých věcí z partnerských prodejen. Celé odpoledne bylo (samozřejmě až na to, že nakupování jako takové mě moc nebaví) skvělé. S Olgou jsme poznaly čtenářky, které byly všechny super a skvěle jsme si všechyn rozumněly, takže byla radost nakupovat a povídat si. Obešly jsme několik obchodů, které jsou zahrnuty ve slevovém programu pravě STYLE kreditní karty (všechny výhody jsem zmiňovala ve zmiňovaném předchozím článku).  Naší pozornosti neunikly hodinky, šperky, nové podzimní kolekce... Celkově z celého projektu jsem měla super pocit a jsem ráda, že si to všichni zúčastněné užily. A co si holky nakonec vybraly? To je tajemství, ale věřte, že to stálo za to.  Celý výsledek našeho dne (reportáž) pak bude otisknut v Cosmopolitanu, který si už od zítra (23/9) můžete koupit na stáncích.


6 komentářů

 1. Fotky se opravdu povedli.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Muselo to být skvělé :) holky vypadají happy :)))

  www.stylesolution.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ach, jak já zavidím! Hned bych šla s vámi :-)

  eli-rou.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. evening dresses south africa onlineonly the most beautiful are meant for a perfect beauty like you!
  View more dresses, please click www.beautydress.co.za. For more dresses information, please email at beautydress.sa@gmail.com.

  OdpovědětVymazat

 5. Now, regarding our Fake Rolex Watches this doesn’t have such a poorly cloned dial, but there are small differences that give it away and these are: the Rolex Watches logo which is in a different shade of gold, Rolex Watches is one of the most popular chronographs in the world of classic aviation watches. Hermes handbags is the undeniable star of the Breitling collection, I love the quality of it almost exactly the same as the Hermes Handbags!

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .