VODA fashionshow

/ čtvrtek 11. června 2015


Přiznám se vám, ale vůbec teď časové nezvládám. Času málo, věcí hodně a tak musím blogovat jak stíhám. Dnes jsem pro vás připravila něco, co jsem už dlouho plánovala, ale pořád to odkládala. Absolventská přehlídka studentů Střední průmyslové školy oděvní nesla název VODA a konala se v prostorách holešovického klubu Podnik. A které jsem se zúčastnila jakožto modelka. Jak už název napovídá, téma bylo jasné. Celá přehlídka pak byla rozčleněna do několik podtémat - pohromy, koloběh, zrcadlení a pevné skupenství.Edit, která si mě pro svůj model vybrala (a za to jí děkuju) :) měla zadané téma pevného skupenství. Celý školní rok jsem napjatě sledovala jak se model vyvíjí a už jsem se těšila na výslednou práci. A výsledek se mi moc líbil...průsvitná šifonová sukně s peplum vrškem = super minimalistický look. Vše můžete vidět na fotkách, kterých je spousta jak z backstage tak samotné přehlídky.

Nutno říct, že na přehlídku jsem jakožto nemodelka byla vcelku nervózní. Přeci jen to bylo poprvé co jsem přehlídku šla. Edit ale byla skvělá a uklidňovala mě :D. Nakonec vše dobře dopadlo bez jakéhokoliv škobrtnutí. Celkově bylo pojmutí přehlídky zajímavé od líčení, choreografii, účesům k hudbě a samozřejmě samotným modelům. Vždycky ráda sleduju neobvyklou tvorbu. Tvorbu, která se vyjívjí a není ještě tolik dotčena světem trendů. Je vždycky kreativní a různorodá, a tak tomu bylo. Nejsem upřímně žádný expert a v české tvorbě se tolik nevyznám, ale postupně to napravuji.

K líčení a účesům bych ještě dodala - vizáž byla opravdu nestandarní v podání bílým čar na obličeji, které mi teda moc nesedlo (nicméně berme to s nadhledem!), ale určitě to bylo zajímavé a mokré účesy u téma, které nese název Voda rozhodně chybět nesmí. Snad jsem na nic nezapomněla a článek vás alespoň trochu bavil, je to zase něco jiného a ráda bych takových věci psala víc. K závěru řeknu, že přehlídka pro mě byla skvělá zkušenost a  některé modely byly opravdu podařené včerně toho Edit. Která s ním úspěšně odmaturovala - gratuluju! :)4 komentáře

 1. Teda, moc pěkný :) vypadá to profesionálně na to, že to organizovali jenom studenti :) skvělá práce!:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 2. wow...milujem fashion shows a táto vyzerala velkolepo :)

  OdpovědětVymazat
 3. Wowo krásne fotky ! a zaujímavý článok :) musel to byť pre teba určite aj zážitok :) Naozaj pekné modely, vezerá to tak, že to musela byť super akcia :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. děkuji Ti moc za zveřejnění tohoto článku a vůbec za to, že jsi do toho šla semnou! <3

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .