Matt & Nat

/ středa 29. dubna 2015


Dnes bych vám ráda představila značku Matt & Nat, kterou spousta z vás určitě zná. Už dlouho jsem prahla po nějaké jejich věci. Nejvíce mě okouzlily peněženky a batohy (pořád váhám jestli si nějaký nepořídím) a když jsem pak zjistila, že je prodává i Zoot, tak jsem si nutně musela nějakou koupit. Určitě je tam omrkněte, spoustu z nich jsou i ve slevě - klik! A ne není to reklama, jen jsem si řekla, že pokud se vám jejich věci líbí/zalíbí jako mě, takový tip uvítáte:).


Ač mě překvapila svojí velikostí (čekala jsem jí menší) zvykla jsem si na ní a teď si jí nemůžu vynachválit. Vše se do ní skvěle vejde.

Co myslíte.. černý, fialový nebo sv.modrý batoh? Poradíte? :D

Pro ty, co značku neznají. Matt & Natt, je ekologická kanadská značka založena roku 1995. Poté se rozšířila dále do světa. Všechny ty krásně věci vyrábí z recyklovaných plastových láhví a pneumatik jízdních kol. A že to není pravá kůže? No a? Kvalitní jsou jejich věci i tak a ještě z toho můžete mít dobrý pocit. Už jen proto, jsem z jejich věcí nadšená, protože i když mám kožené věci, teď už pokaždé řeším tohle morální dilema a snažím se kupovat produkty, které se nepodílejí na utrpení zvířat. I když to ne vždy jde... např. martensek se asi nikdy vzdát nedokážu, ale snažím se takových věcí kupovat co nejméně. Plus šetří i životní prostředí a to se cení.

9 komentářů

 1. páni já jsem ani netušila, že se něco dělá z použitých gum. Dobrý :)

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Svetle modry se mi libi. :)
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětVymazat
 3. Co se týče morálního dilematu z kožených produktů, vem si co to stojí vyrobit třeba polyurethanový (nebo z jakékoliv umělotiny) svetr. vytěžit ropu, převést ji tankerem, zpracovat ji na vlákno, převézt ji do /určitě neekologických/ továren v číně atd. Během tohohle procesu umře víc zvířat než na jedny boty.
  Tím ale nechci soudit Mat-Natt, recyklaci moc fandím! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mají dokonalý věci! Asi bych brala ten černý. U těch světlejších barev bych se bála, že by se špinily od tmavého oblečení. Takhle se mi zničila jedna bílá taška :/

  OdpovědětVymazat
 5. Značku znám, tu jednoduchost mám fakt ráda :) Batoh světle modrý :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tie ruksačiky sú naozaj krásne :) také jemné pastelové odtiene :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 7. - moje krevni skupina ♥ zatracene !

  OdpovědětVymazat
 8. Mají krásně věci, hlavně ty batůžky mi připadají naprosto dokonalé.

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .