Day of love with Hugo Boss & SOUTĚŽ!

/ středa 18. února 2015

Valentýna sice s přítelem neslavíme, ale shodou náhod máme těsně před ním výročí. Letos to je už kouzelný třetí rok, který jsme spolu oslavili. Je pravda, že jindy na výročí nejsme tak slavnostně oděni, ale letos to zkrátka chtělo něco extra. A tím se také dostávám k vůni Hugo Boss o kterou si v tomto článku můžete zasoutěžit...

Na počest Valentýna jsem dostala k otestování řadu nové vůně Hugo Boss. Hned po otevření té dámské mě uchvátil závoj úžasné vůně. A není divu, ta krásná lahvička v sobě skrývá ostružinu, mandarinku, santalové dřevo, jasmín, kosatec či ambru. Voní neuvěřitelně svěže a lehce, přesto je univerzální a hodí se podle mě stejně na zimu jako i na léto. Je to asi tím, že se v ní snoubí ovoce a květiny všech ročních období. V tom je to kouzlo. A za pánskou vůni musím říct (a to převoněné chlapy nemusím), že je taky povedená... hned jsem jí musela ozkoušet na tom mém muži.

Samotné přípravy na výročí probíhají klasicky od bědování nad šatníkem až po vybírání účesu. Navonění téhle super vůně, pomáhání příteli (sledováná návodu jak uvázat motýlka a následné bědování, že to nejde) a pak spěchání do restaurace, kde už jsme přeci dávno měli být.. :D Večer je pak ale naprosto skvělý. Ten náš letošní byl hezký a jednoduchý... nepotřebovali jsme nic přehnaného. Šli jsme do skvělé restaurace, kde jsem měla snad tu nejlepší Margaritu v životě a potom jsme se procházeli v okolí Staromáku, to jsem ale jakožto anti-zimní člověk moc dlouho nevydržela a tak jsme se přesunuli domů, kde jsme si dali vanu, zavrtali se, povídali si a dívali na filmy. Někomu se to může zdát obyčejné, ale v tu chvíli se nám to zdál jako ten nejlepší nápad... strávit naše výročí v objetí a příjemné atmosféře. Jak slavíte vaše výjimečné chvíle vy? :)

SOUTĚŽ! 
Vyhrát můžete vůně Hugo Boss Men & Woman. Výherkyně bude 1 a získá tak dárek nejen pro sebe, ale i svého milého. Stačí odpovědět  v komentářích na otázku "Co pro vás znamená láska?"  a připojit svůj e-mail. Já následně vyberu jednoho výherce. Můžete se do soutěže také zapojit na hugoboss.jenprozeny.cz a máte tak dvojnásobnou šanci na výhru!

38 komentářů

 1. Láska pre mňa znamená byť s niekým druhým a zároveň sa s ním cítiť slobodná. Tak aby sme šťastie našli obaja :)

  OdpovědětVymazat
 2. Láska pre mňa znamená milovať niekoho viac ako seba samého. Pravá láska je nezištná.
  mail: tana.proch@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Lásku bych popsala slovy "Když skočíš, já taky" - to pro mne znamená a vystihuje pravou lásku :))

  NovakovaKamila1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Láska pro mě znamená jednu z mých nejdůležitějších priorit, ať už jde o lásku k mému muži, mamince nebo sestře je to kouzelné pouto, které je tím nejlepším co v životě máme a za peníze nikdy nekoupíme! :) Milujme se a život bude hned lepší! :) ;)
  kovarova.sofie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Láska pro mě znamená jistotu. Ať už jsem jakkoliv dobrodružný člověk, co má rád náhodné a okamžité akce, dobrodružství a sponntánost, láska pro mě znamená přijít domů, dát si s milým obyčejnou večeři a vyrazit na procházku. Bavit se o běžných věcech, v obětí sledovat film, překvapovat se maličkostmi a hlavně být spolu.
  marsalkovatana@outlook.com

  OdpovědětVymazat
 6. jste úžasní Johanko! =)

  Já bych svou lásku po pětiletém vztahu vyjádřila takto:
  There is nobody I'd rather lie in bed and look at my phone next to. ♥ (takové přáníčko jsem také vyrobila k Valentýnu, který neslavíme, jako srandu příteli) http://emilymcdowell.com/collections/love/products/208-c-look-at-my-phone-card
  =D když se tahle věta vezme s nadhledem, myslím, že to dobře vyjadřuje letité vztahy a jejich pohodu =);)
  68Lucie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Láska je když, milujete nejen to dobré, ale i to špatné a nepříjemné, když jste ochotni udělat vše aby byl ten druhý šťastný, láska je, základ našeho bytí.
  sam130@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Láska nelze popsat slovy. Je to ten nejúžasnější pocit na světě, který pochopí jen ten, kdo jej někdy zažil. Milovat a být milován je pro mne ta nejdůležitější věc na světě. Bez lásky si svůj život nedokážu představit :)
  chovancova.z@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Láska ? To je nekonečno - možností, štěstí, sdílení, prožitků, polibků, chutí, barev, doteků ... Je to to nejvíc co existuje. Pokud je láska, tak tu je někdo, kdo tě má rád, kdo ti pomůže, pohladí, utře slzu, dodá sílu, je to někdo kdo se se mnou směje a těší, dělá to automaticky, protože to tak cítí a nečeká, že za to bude odměněn. Bez lásky by byl život nudný, prázdný, jednotvárný a smutný. Láska nemá náhražku, pojud je pravá dokáže nemožné, pokud je falešná může ji zničí jediné slovo. Jsem za ni vděčná, mám ji v několika podobách - mateřskou, maminkovskou, rodičovskou, manželskou, kamarádskou i zvířeci - každá je kouzelná něčím jiným a všechny si vychutnávám.
  lenboda@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Laska je stesti. Kolikrat si rikam jake stesti mam, kdyz se citim byt zamilovana.
  zvonkmarie@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 12. Pro mě láska znamená milovat druhého víc než sebe. Znamená pro mě všechno na světě. Bez lásky je člověk prázdný, bez života. Nemá důvod se smát, snažit se, zlepšovat se, překonávat se. Je jedno jestli člověk miluje konkrétního člověka, svůj koníček nebo muziku. Nejlepší je samozřejmě kombinace všeho, poté má opravdu člověk to pravé štěstí...

  OdpovědětVymazat
 13. Láska je když miluješ někoho víc než sebe a chceš aby byl šťastný, ať už s tebou nebo bez tebe:-)
  starmaj@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Co pro mě osobně znamená láska? Než jsem potkala svého současného - a doufám, že už toho posledního - muže, tak nic moc.
  Dnes pro mě znamená spoustu věcí, ale za všeho nejvíc asi něco, čemu říkám "permanentní štěstí". Vysvětlím; díky svému muži se cítím šťastná každý den. A není to nějaké juchavé, superintenzivní štěstí, jako když vyhrajete soutěž, ale takový neustálý, vlastně sám o sobě ne moc výrazný pocit, který se spolu se mnou probudí každé ráno, když otevřu oči a vidím mého milého ležet vedle sebe, a na který stavím další pocity a zážitky toho dne (a který všechny tyto zážitky ovlivňuje), abych zase jen s tím čistým pocitem večer ulehla na to samé místo a usínala s úsměvem na tváři.

  Pokud tohle dokáže v člověku vzbudit ten druhý, tak to je láska. Snad je to srozumitelné.:)

  A když už jsem se tak zadumala a rozepsala, tak si též zasoutěžím! katerina.horakovaa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Laska je štěstí a zaroven bolest :)
  je to nejkrasnější ale i nejsmutnější v naších životech :)

  annarekua@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Gratuluji k výročí! :)
  Láska pro mě znamená pocit jistoty a opory, blízkost toho druhého, štěstí a nezapomenutelné okamžiky. Stejně tak ale i těžké chvíle, které právě láska pomůže překonat.
  kristyhad@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. ja vône Hugo Boss milujem! Už som vystriedala asi tri :D
  Láska pre mňa znamená vzájomné porozumenie, dôveru, podporu a predovšetkým neustály pocit šťastia nielen keď som s polovičkou ale aj sama so sebou :)

  ladyinblacksk@gmail.com
  LadyinBlack

  OdpovědětVymazat
 18. Láska má mnoho podob, pro mě je vtělená do člověka, kterému říkám: "Miluji tě..." komarkova.ema@seznam.cz
  Moc se mi líbí všechny komentáře... láska může být i euforie, štěstí, zlomené srdce, my dva, navždy, patřit k někomu, pouto, splynutí dvou těl a duší, rodina, zvířátko, závislost... :-)

  OdpovědětVymazat
 19. Myslím, že milovat a být milován je největším štěstím v životě. Pro tu milovanou osobu bych udělala cokoli na světě. Milovat někoho pro mě znamená mít ho radši než sebe, ale na druhou stranu ve mně on vzbuzuje pocit štěstí, spokojenosti a zkrátka že je všechno v pořádku. A milovat někoho, když on nemiluje vás, je sice strašně smutné, ale myslím, že je lepší se pro někoho trápit než nemilovat vůbec..

  asheen19@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Láska? to se přesně nedá definovat, jsou to slova, nejen ta zamilovaná, ale také slova, která se týkají života, důvěry, vzájemné pomoci. Láska je pro mě vzájemné pochopení, opora - i když ne vždy ji cítíte, víte, že ji od toho druhého máte. Je to také důvěra a činy! :) I maličkosti, pozornosti přisuzuji k lásce. :) Láska je také pro mě to, když vedle druhého usínám v obětí a probudím se s úsměvem na rtech.

  somethingbykate@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Láska je splynutí duší...
  Kytka22@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Láska je radost a neustálý strach o toho druhého a jeho štěstí.

  anezka.koroze@gmail.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Byť stále sebou samým s tým, že vás ten druhý neprestane mať rád. :) Je to bdenie nad vami, keď ste chorí a každá polievka do postele, je to každé úprimné tešenie sa z úspechu toho druhého a stlmenie pádov, keď sa nedarí... Sú to výnimočné prekvapenia, spoločné mlčanie a rozumenie si bez slov. Je to množina slov a zážitkov, ktorá je iba vaša; tajné jazyky a tancovanie v obývačke. A milión ďalších neuchopiteľných neopísateľností :)
  figuguri@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. Láska je keď sa ho vidíte a máte pocit, že ho poznáte celý život.
  Láska je keď sa ráno zobudíte cítite jeho vôňu a viete, že ho milujete.
  Láska je keď sa na seba pozriete a viete na čo ten druhý myslí.
  Láska je keď sa spolu dokážete rozprávať celé hodiny, len tak nenútene, otvorene a bezprostredne.
  Láska je keď ten druhý o vás všetko vie a stále vás má viac a viac rád.
  Láska je milovať druhého človeka so vštkými jeho nedokonalosťami, ktoré vám pripadajú roztomilé.
  Láska je jednoduchá, intenzívna, úprimná a krásna. Dáva človeku pocit bezpečia a zmysel žiť.
  So make love, because life is for loving....

  OdpovědětVymazat
 25. „Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.“
  Láska je krásná
  lenkavoborna376@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Láskaje něco vyjímečného, když se do někoo zamilujete jste v ráji a okolní svět vám připadá tak... Jemnější, krásnější ani ho skoro nevnímáte :)
  luciasekzak@email.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 28. Moje rodina a já.
  vera.bastlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 29. Láska je, když se vám vaše vzácná krevní skupina 0Rh- změní na ještě vzácnější 2♥+.
  Evickahermanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Láska je když jeden miluje druhého 💞 Srdce buši, Zvony zvoní, City splívají... Je to PŘEKRÁSNÝ POCIT 💞

  OdpovědětVymazat
 31. Láska je když jeden miluje druhého 💞 Srdce buši, Zvony zvoní, City splívají... Je to PŘEKRÁSNÝ POCIT 💞

  OdpovědětVymazat
 32. Všechny komentáře které jsem si doposud přečetla směřovali na svou drahou polovičku. Ale nezněla náhodou otázka.. Co pro vás znamená láska? Copak všichni zapomínají na tu pravou lásku, kterou mají i ti nezadaní? Na tu lásku, která tu bude při vás i v těch nejhorších chvílích a nikdy se na vás nevykašle, žádný rozchod a podobně. Ano. Věřím že spousta z vás už poznala o čem mluvím. Je to rodina! To pro mě znamená láska. Rodina! Je to táta s mámou, kteří vám význam lásky davájí najevo celý svůj život. Jsou to osoby za kterými můžete kdykoliv přijít a nikdy se k vám neotočí zády. Neříkám že všechny vztahy končí nešťastně ale přiznejme si, že většina jich ano. Ale rodiče vás nepodvedou. Nevykašlou se vás tím způsobem, že si najdou jinou, lepší dceru. Znají vás nejlépe na celém světě a vždy pro vás budou chtít jen to nejlepší. To je pravý význam lásky. A v případě výhry bych určitě těmito voňavkami podarovala rodiče, které nade všechno miluji.
  michalka.sm@email.cz

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .