Bellissima Revolution - wavy hair

/ středa 3. prosince 2014

Od přírody mám vlasy jemné a neposlušné. Jemně se mi vlní, ale jsou snad pořád rozlítané. Co se stylizace vlasů týče, nerada je namáhám a většinou si je nechávám přirodně uschnout. Mám je mírně zvlněné, většinou pak ale ještě potřebují mírnou úpravu. Občas si je žehlím na rovno, ale radši mám vlasy vlnité a když chci jo hezký vlny sáhnu po žehličce, kulmě nebo si na noc udělám cop či drdol. Nově jsem proto otestovala novou rotační kulmo-žehličku Bellissimu revolution. 

Nejdřív mě rotace trochu vyděsila, je to přeci jen něco nového a chvílemi jsem nechápala směry rotace. Pak jsem tomu ale přišla na kloub. Pokud chcete krásné a bohaté vlny stačí dodržet jednoduché kroky - namotat pramen vlasů na válec, kulmo-žehličku skpalnout a zmáčknout rotační tlačitko, které je na boku žehličky aby se s ním dobře manipulovalo při držení žehličky. Pak stačí několik sekund počkat (záleží na teplotě jak dlouho) a voilá vlnité vlasy jsou na světě. Předtím samozřejmě nezapomeňte na termo ochranu v podobě spreje nebo krému :).

Kdybych měla Bellissimu porovnat s jinými žehličkami a kulmami nevidím zase takový rozdíl ve výsledku. Přednosti má ale v rychlosti - oproti kulmě co mám byl pramen natočen opravdu dříve a také se teplota stále redukuje takže narozdíl od mojí staré kulmy jí nemusím pořád donahřívat :D Navíc je multifunkční takže nahradí kulmu i žehličku a to už se vyplatí. Rotace pak pomáhá dovytvořit celý ten zázrak. 

S Bellissimou si můžete i zasoutěžit: Můžete vyhrát výlet pro dva a voucher v hodnotě 500 eur na nákupy v Miláně. Voucher do kadeřnictví, nákupy v centru Chodov, celoroční předplatné časopisu Cosmopolitan či Harpers Bazar a samozřejmě produkty Bellissima. Stačí jen nahrát fotku. Více na stránce www.chcidomilana.cz.

12 komentářů

 1. Sluší ti ty vlnky,ale mě se víc líbíš v rovných vlasech =)

  www.bornfromstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Wavy hair ti pristane veľmi! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Teda takový styling bych taky ráda někdy vyzkoušela! Tobě to děsně sluší!! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ach Johanko, tvoje vlasy i barva vypadají naprosto fantasticky! Tu kulmu bych také využila :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Téda! Ta barva je naprosto úchvatná! Od kadeřnice namíchaná nebo z krabičky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé děkuju:) Tahle už je z krabičky, přeliv mahagon s kapkou červené..objevila jsem náhodou na netu VItality's

   Vymazat
 6. Já vlny miluju!!! A tobě moc slušej

  OdpovědětVymazat
 7. Vlnité vlasy ti moc sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 8. viac sa mi páčiš s rovnými, ale toto je tiež super. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Já mám tu smůlu, že moje vlasy žádná žehlička nezkrotí :( takže závidím závidím závidím :)

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .