Meet me on Bloges Market

/ čtvrtek 6. listopadu 2014

 Je šílené, že i když mám nafocené outfity vůbec jsem nestíhala je přidat, ale já se od příštího týdne napravím. Co vám ale chci sdělit dnes, je, že mě můžete potkat na sobotním Bloges marketu pořádaný holkami z Bloges Robes, kde budu prodávat nejen to, co vidíte na úvodní fotce! :) Takže tímto bych vás ráda pozvala na tuhle skvělou akci, která se koná 8. listopadu (tuto sobotu) v prostoru La Loca baru, kde budu prodávat svůj šatník, spolu s Fashion is Religion. Mimo nás tam budou např. Dany Rose Fashion, World Needs Blondes, Pavlína Jágrová, Cup of Style,  Anie Songe atd. Ale to není vše co vás čeká...


Akce není jen o módě, ale na jednom místě tak budou kromě módních i food a beauty blogerky. Mimo to je připraven opravdu pestrý program, který můžete spolu s ostatními informacemi naleznout přímo na stránkách události ZDE.

V kostce: čekají vás tam workshopy s beauty blogerkami od kterých můžete ledaccos odkoukat a stejně tak s food blogerkami. Čekají vás welcome drinky, tombola, přehlídka, kapela The Dat, styling poradenství a nebo třeba sweet bar Punk rock cakes, zdarma se také můžete nechat nalíčit v Beauty Lounge od Make-up institutu... No zkrátka o zábavu bude postaráno.

Budu ráda, když přijdete a užijete si to tam spolu se mnou a dalšími blogerkami jak se patří. A třeba zrovna u mě něco nakoupíte. :)

A teď malá ukázka toho co budu na marketu prodávat... a to samozřejmě není to nejlepší, přijďte se přesvědčit. Mám připraveno sposutu svršků, nějaké spodky a doplňky. I na úvodní fotce můžete vidět věci, které se chystám prodávat.

13 komentářů

 1. Ach.. škoda, že nejsem z Prahy :(

  OdpovědětVymazat
 2. v jakych cenach se budou tve veci pobihat prosim?:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. od drobnych sperku za 30 az do nejdrazsi bundy 700 kč :) svetry a mikiny cca v rozmezí 200-400 kč záleží na konkrétní věci na stavu a kvalitě.

   Vymazat
 3. Prečo nemôžem byť z Prahy!? nádherné veci
  Dijoun&Klaudi

  OdpovědětVymazat
 4. Praha je na míle ďaleko, ale určite by som sa takej super akcie rada zúčastnila :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 5. tak rada bych tam chtela byt ::/

  Visit my blog YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětVymazat
 6. Škoda, že nebydlím v Praze :( ráda bych se zúčastnila

  OdpovědětVymazat
 7. Whether you are looking for the right dress evening dresses south africa onlinefor your event, or simply have an inquiry about our collections or retailers, please do not hesitate to contact our team.
  View more dresses, please click www.beautydress.co.za. For more dresses information, please email at beautydress.sa@gmail.com.

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .