Events: Coming up

/ úterý 25. listopadu 2014

Rozhodla jsem se, že by mohlo být zajímavé vás třeba jednou za čas (když zrovna bude nějaké období) poinformuji o různých událostech a akcích, které se chystají. Samozřejmě jich asi většina bude  Praze, protože o těch mám největší přehled, ale budu se snažit získat informace i o těch v jiných městech a vždy je shrnu v jednom takovémhle článku. Zajímalo by to třeba někoho? Teď je to tedy jen na akce v Praze a to převážně bazary, protože před Vánoci je to skvělá věc. Teď v neděli 30.11 budu prodávat na Zoot bazaru (kam vás samozřejmě srdečně zvu, budu ráda, když přijdete)  a já sama různé bazary hrozně ráda obrážím, tak vám na ně přináším takové menší tipy. A co vy, taky rádi chodíte na bazary/trhy?

27.11 - mě můžete potkat v Retro Music Hall na Frisco night presents Dub FX - budu tam v rámci nového projektu spolupráce s Cosmem a Friscem, kde bude představená nová přichuť Frisca a vystoupení beatboxer Dub FX. Tak určitě koho to zajímá přijďte a třeba se potkáme. Budeme tam mimo jiné fotit zajímavé party outfity a samozřejmě se bavit.

30.11 - Clothing Market v kavárně Krásný Ztráty, na kterém bohužel nebudu kvůli Zoot bazaru, ale rozhodně stojí za to tam jít. Bude tam spousta stylového a krásného oblečení za skvělou cenu. Vše bude ve skvělém prostředí Krásných Ztrát. Prodávat na něm například budou FSHNRMX či výběrový second hand Fox's.

30.11 -  Vánoční bazar blogerských šatníků v Andělské výdejně Zootu. Budu tam já, bude tam Kája, Martina, Anička, Pavlína a Tess.. Já mám kufr plný i když jsem na minulém bazaru toho docela dost prodala, ale ještě mi toho spoustu zbývá hodně svetrů ze Zary, Manga a podobně.. tak se přijďte podívat a pohrabat se v našich šatnících, seznámit se, popovídat. Určitě to bude zábava:) Jo a taky tu bude občerstvení! Tak se na vás v neděli budu těšit. Start ve 13:00 hodin. :)

28.-30.11 - Holešovice Fashion Market 10 Xmas -  Od pátku do neděle bude v Holešovické tržnici probíhat jubilejní desáté pokračování trhu s nezávislou módou, šperky a designem Holešovice Fashion Market. A to rozhodně stojí za zmínku.

5.12 - Backstage bazar - bazar šatníku stylistek Backstage bude opět plný stylových kousků jak z běžných řetězců jako Mango, Zara, tak i designovějších kousků.

7.12 - Friendly Market No.06 Xmas edition - se bude konat v  Radlické kulturní sportovně s berlínskou atmosférou pln hudby, jídla, designových a originálních věcí, uměním a dokonce tam můžete navštívit kadeřníka. Veškeré informace o prodejcích a účastnících najdete na stránce události.

7.12 - Knihex - Knižní jarmark, kde si milovníci knih určitě přijdou na své. Co tam zažijete? Ve zkratce: literatura & dílny & rozjímání & hudba & knihovna & setkávání & divadlo & čtení & recykliteratura.

11.- 14.12 - DesignSUPERMARKET -  tentokrát ne bazar, ale již 8. ročník mezinárodního festivalu současného designu. Čeká vás prodejní přehlídka toho nejlepšího ze současné designérské scény a bohatý doprovodný program včetně výstav, přednášek a večírků.

12 komentářů

 1. přesně tyhle články mi na nějakém blogu chyběly!!! taky hrozně ráda chodím na tyhle bazary a na ten vás 30. rozhodně dorazím!

  OdpovědětVymazat
 2. souhlasím, já vždycky vím že se něco dělo až když jsou o tom všude články na blozích, jak to bylo všechno super :D 30.11. se snad stihnu podívat, protože chci vaše oblečení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda no, tak jsem ráda, že se takovéhle články taky líbí) A doufám, že stihneš... určitě toho bude dost :D

   Vymazat
 3. fajna fotka :) pekne si to naaranzovala :) Na ten zoot market asi pridem ^^

  OdpovědětVymazat
 4. <3 <3 <3 :DDD ty fotky jsou prostě vtipný.

  OdpovědětVymazat
 5. To je skvelé, všetky akcie ma niečím zaujali, bohužiaľ to mám do Prahy priveľmi ďaleko :(

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 6. Škoda jen, že nejsem z Prahy a mám ji tak z ruky :/ ... neplánuješ dát nějaké věci co zbyly z Bloges Marketu i na votoč ?? :)

  Jinak u nás (okolí Brna) - tak jak to tady říkáme - "padla klec" - a žádné akce tady nejsou :/ :(

  Taky se moc těším na nějaký outfit a tím i inspiraci :D :D

  Zdraví - Jane

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě mrzí, holt v Praze je toho nejvíc no... ale určitě budu dávat na votoc jak budu mít čas, což je teď sice těžký mám hrozný shon, ale věci co zbudou ze zítřejšího marketu na votoc přidám... mám toho opravdu hodně :D A u vás v okolí Brna určitě se taky najdou nějaké fajn akce, i když je pravda, že se všechno dělá v Praze no, to je škoda... tak třeba si někdy udělej výlet :) A outfit už jsem nafotila a brzo přidám a budu fotit dál, i když v tý zimě je to teda strašný... nějak jsem zapomněla jak moc strašný to je :D

   Vymazat
 7. Dobrý nápad :) moc ráda bych tě potkala, jen ta Praha je moc daleko :(

  www.fashion-lists.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je škoda... :/ no třeba někdy pojedu na nějaký bazárek někam jinam

   Vymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .