Going Underground

/ středa 15. října 2014

Mahagonová je nevyzpytatelná barva v jednom světle vypadá tak a v druhém zase onak, ale to se mi na ní líbí - jo je vážně super pocit, když odcházíte od kadeřnice spokojený. Znáte to, nebo jste většinou narazily na ty pro které zastříhnutí konečků znamená, že chcete mikádo? :) Ale už dost bylo vlasů, chci říct, že vždy hlavně vnímám texty písní. Mám ráda, když se do nich zaposlouchám, a na nic nemyslím. Mám ráda, když mají hloubku a hlavně smysl... jedna taková je pro mě Going Underground od The Jam, kterou si poslední dobou přehrávám často. Jaká píseň posledni dobou převládá na vašem playlistu? :)

EN Mahogany is really unpredictable color...one time it looks like this one time like that. I and I like it - yes, it is really super cool feeling when you are coming from hairdresser satisfied. Do you know it or you had mostly meet the ones "cut a little means do me a bob"? :) But enough of hair talk, I wanted to say... I really like to listen songs and really LISTEN to them. I love the songs with meaning not just some nonsense. For example recently I am listening to Going Underground from The Jam. What song do you listen in your playlist recently? :)

     CHOIES jacket / SECONDHAND velvet top and skirt / FRED PERRY shoes / EBAY necklaces


21 komentářů

 1. Úplně překrásná jsi tady! Teda všude, ale tohle je prostě bomba <3

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherný vlasy! :)) Taky jsem až nedávno narazila na kadeřnici, která mi do puntíku splnila mé jednoduché požadavky. Konečně :D

  OdpovědětVymazat
 3. Bunda je naaj!!!! <3 Krásna si :))

  http://withgreywolf.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 4. naprosto boží! asi miluju tu sukni <3

  OdpovědětVymazat
 5. I love how you make all-black outfits so NOT boring by mixing together pieces with different fabrics. The lip color pops out on you and I love your mahogany hair color. I definitely can relate to your story about the hairdresser cutting a little too much than asked for. Actually, it happened to me on my last hair cut session. She turned my hair into a bob, a chin-length bob! Luckily I am not the kind to cry over loss hair length. As for music, I too listen to songs with meanings. My favorite song right now would be Hozier's From Eden. :) xx

  missreverie | Fashionista NOW

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you so much, your comment really made me happy :) And your story with hairdresser sounds kind of scary :D well yes, why cry over loss of hair length it, it will grow again anyway but I still can't get why the hairdressers do it to our beautiful hair :D By the way you are my kind of person and you have really great music taste as I see:)

   Vymazat
 6. Vypadáš úžasně! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Johanka ta vidi, aj ked je otocena zady! To oko na bunde je božííí :)

  OdpovědětVymazat
 8. velmi ti to pristane :) a k tej piesni...asi nemám iba jednu, ktorú by som momentálne počúvala najviac...alebo počkať :D asi to bude Madrugada - Majesty...hlas toho speváka by som mohla počúvať stále...

  LadyinBlack

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :) A s tou pisnickou, taky jich mam vic, ale vzdycky je jedna co me v tu chvili totalne dostane :D treba jako tebe presne uplne mi mluvis z duse)

   Vymazat
 9. Johanko, krásný blog, jeden z mála, ke kterým se vracím, dlouho. Jen mě vždycky zarazí ta otázka na konci. Ty přece nemáš zapotřebí provokovat čtenáře ke komentům, na to jsi příliš dobrá, fakt. Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Evo, moc mě to těší a vážím si takových čtenářů jako ty :) A právě proto, kladu ty otázky... protože chci se čtenáři udržovat nějakou komunikaci a být vám blíž, jestli to tak můžu říct. Ne kvůli vyprovokování komentářů - ono to stejně většina lidí nezodpoví - ale jsem ráda když třeba vidím nějakou odezvu, že ten člověk ten článek třeba opravdu čet a taky mě zajímá jak něco třeba vidíte vy, co posloucháte atd.. Nevím prostě to takhle mám. Ale moc ti děkuju, že jsi to takhle napsala.

   Vymazat
 10. Wow, skvělý outfit!!! ♥ Sluší ti to! :)

  OdpovědětVymazat
 11. Opět ti to moc sluší, jsi strašně zajímavá a to se odráží i na tvém blogu :) a proto pravidelně čtu všechny tvé příspěvky :)

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .