Biotherm beauty care helpers

/ čtvrtek 16. října 2014

Jak možná víte, 19. listopadu se chystá další Biotherm Beauty Talk a pokud někdo z vás chce být u toho má jedinečnou možnost přihlásit se na stránkách biotherm.jenprozeny.cz  .  Při té příležitosti jsem začala pečlivě testovat tři pomocníky pro krásnou (či ještě krásnější) pleť. Nejdřív vám produkty představím a pak popíšu mojí skromnou zkušenost s nimi:) Jelikož mám sušší pleť řada Aquasource mi přišla náramně vhod a stejně tak teda musím říct sérum Skin-Best, které má ochraňovat mladistvý vzhled, vyživovat a regenerovat. Vyzkoušeli jste některé z těhlech produktů? Určitě budu ráda, když se podělíte o zkušenost či o jiné tipy :)1) AQUATHERMALE gelée douche - Hluboce hydratační sprchový gel, který se ve sprše mění v bohatou pěnu. Citlivě čistí pokožku a ochraňuje její hydropolipidický film. Má takovou příjemnou jemnou vůni a musím teda říct, že pokožka je po něm jako znovuzrozená :D Opravdu příjemná na dotek a co se hydratace týče, určitě můžu potvrdit. Na sprchovém gelu není až tak co zkazit, ale tenhle se mi rozhodně zalíbil.

2) AQASOURCE SOS hydration mask - SOS hydratační maska pro všechny typy pleti z populární řady Aquasource, slibuje dlouhodobou hydrataci pleti. Klasická maska, kterou nechám působit 10 minut, opláchnu a potom se dostaví účinky. Textura je opravdu lehká, taková krémová a maska pleť osvěží a zhydratuje. Vůně skoro není cítit, ale to nevadí. Mám už ozkoušeno hodně masek, i těch hydratačních a např. kromě těch bavlněných, je tahle jedna z těch, které opravdu k nečemu jsou.

3) SKIN-BEST serum in cream - Regenerační sérum, které má ochraňovat váš mladistvý vzhled a vyživovat pokožku.  Čili pro sušší typy pleti. Abych citovala přímo popis výrobku "Demonstruje celodenní vyhlazovací efekt díky své mimořádné schopnosti zmenšovat drobné vrásky, zlepšovat texturu pleti a sjednocovat, vypínat a celkově zkrášlovat pokožku." Co jsem sérum zkoušela má určitě vyhlazující efekt, lehkou texturu při roztírání je pak trochu tužší a má - opět - lehkou vůni. Určitě je to dobrá prevence resp. udržovaní vašeho už i tak mladistvého vzhledu, pleť mi hezky vyživilo a zanechalo na ní příjemný pocit.

3 komentáře

Milkwoman. All rights reserved. © .