Polštář podle představ & soutěž

/ čtvrtek 18. září 2014

 Už dlouho jsem toužila po nějakých hezkých párových polštářcích. Příležitost se mi naskytla na stránce www.of.cz, kde vám kromě polštářků natisknou všechno od hrnečků po trička. Kde jsem si nechala postisknout tyhle mramorové s textem. Je skvělé, že dělají i takhle celotisk a můžete si vymyslet opravdu cokoliv. Polštáře jsou kvalitní a skvěle se na nich spí musím říct :) A když už vám je tu takhle představuji, zařídila jsem pro vás i soutěž o váš vlastní jedinečný polštářek! Co pro to udělat se dozvíte po rozkliknutí článku.


Abych soutěž udělala zajímavější a povolila uzdu vaší fantazii jsem se rozhodla, že kromě klasických podmínek, mi na e-mail pošlete i návrh vašeho vysněného polštáře. Fantazii se meze nekladou -  vymyslete zajímavý text, plus bude když bude v češtině, ale i v angličtině to samozřejmě nevadí (vlastně když budete chtít může být klidně čínsky), můžete k němu dát i nějaký potisk (jako vidíte u mě) nebo samotný text nebo jen nějaký zajímavý potisk bez textu.. je to na vás. A zároveň, když se vítězný polštář bude opravdu líbit OF ho zařadí mezi jejich stálé potisky (takový bonus pro ego) :)

1) Vymyslete si svůj polštářek. Jednoduše si ho navrhnete ZDE
2) Návrh ofoťte na obrazovce tlačítkem Print Screen a pak mi jednoduše jako obrázek pošlete email na Milkwoman@hotmail.cz pod předmětem "Polštář soutěž"
3) Staňte se fanoušky stránky OF na facebooku TADY.
4) A samozřejmě fanoušky stránky Milkwoman (není povinnosti, ale takové malé plus - nejspíš tam budu výtvory přidávat)
5) Držte si palce a za 14 dní vyhlásím výherce podle návrhu, který mi bude připadat nejlepší a ten pak svůj polštářek vyhraje.


6 komentářů

 1. Nádherné polštářky! :))

  www.katerina-f.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkný design, giveaway je zajímá :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to jsi mi kápla do noty, zrovna včera jsem hledala, kde si nechat kvalitně potisknout polštářky a tyhle vypadají skvěle. Díky! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ty tvoje polštářky jsou boží!!! :) ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Ty polštáře jsou nádherné!

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .