Signal - pro váš výjimečný den

/ středa 26. března 2014Chvíli jsem přemýšlela jaký by ten můj vysněný den/večer měl být. Nejšťastnější bych byla při setkání s nějakou rockovou legendou, skákání v rytmu hudby na koncertě a nebo užíváním si skvělé zábavy, dne plného sluníčka a pojídání cukrové vaty s tou nejlepší – s Tess. A právě takový den jsem se rozhodla prožít (nejen proto, že žádná legenda, kterou bych chtěla poznat se  u nás momentálně nevyskytuje a taky, buďme realisté, že?:D) díky projektu se Signalem a Cosmopolitanem. Mimochodem pokud se vám můj článek líbí můžete pro něj na stránkách hlasovat.

Jaký je váš vysněný den? Počkat, zamyslete se a pak… pak si ho nechte splnit redakcí Cosma. Stačí se přihlásit na stránkách signal.jenprozeny.cz . Vyplňte formulář a napište co by udělalo radost právě vám. Redakce pak vybere jednu vítěznou, které její snový den vyplní. Přát si můžete třeba wellness, večeři v krásné restauraci o několika chodech, pozvání na pohádkovou akci, podívat se do zákulisí dění, jít do divadla, zkrátka vše co je splnitelné, ale přitom pro vás vysněné.V rámci projektu splní redakce Cosma vysněný den i nám blogerkám. A jak já už jsem psala, pro mě by takový den byl strávený na pouti, užívání si počasí, zábava, adrenalinové atrakce, cukrová vata, turecký med, bláznivý momenty, zacuchaný vlasy z větru na horský dráze, obří plyšák, kterýho si vystřelím a tak dále! :D Příprava na takový den probíhala jako den samotný – lehce a vesele. Kromě povinného vyčištění zubů (hezky pravidelně holky!) přichází vždy na řadu ten nejtěžší úkol a velice hlubokomyslná otázka „co si vezmu na sebe?“ Já jsem člověk nerozhodný a tak jsem klasicky vyházela celou skříň  než jsem došla k výsledku. Pak stačil jen lehký svěží make-up a vlasy nechat tak jak jsou – stejně se mi rozcuchají, že jo! J No a když je dílo dokonáno, může se jít a spolu s Tess se královsky bavit na pouti. Jak náš vysněný den probíhal se dozvíte příště. 
26 komentářů

 1. Oprav si hrubku v nadpisu ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Můj vysněný den by sice musel být asi nafukovací, abych stihla vše co chci, ale budiš. Chtěla bych jet do Londýna, nakupovat, procházet se po památkách, zajít si do Starbucks a vychutnávat si všechny britské krásy.
  Jinak ty fotky jsou opravdu krásné :))

  OdpovědětVymazat
 3. Chybu tam máš pořád :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, teď už to mám tip top ;) Upřímně zrovna čárku nad i a y v tomhle slově bych neřešila.

   Vymazat
  2. Vždycky je do čeho píchnout, akorát mě udivuje že to ty lidi pořád baví. :)

   Vymazat
 4. Krásne fotky:)

  No môj vysnený deň je podobný ako ten tvoj ...z velkej časti som si ho prežila (ak chceš môžeš mrknúť: http://byfoxygreen.blogspot.sk/2013/10/one-dream-come-true.html ) ale jedna vec tomu chýba ... jasné že zákulisie :D
  to by teda bolo niečo :)

  http://byfoxygreen.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. jé já mám stejný kartáček ahaha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je nejlepší, upřímně... co může být lepšího než černý kartáček? :D

   Vymazat
  2. Zářivě růžový :D :D

   Vymazat
 6. kedy si sa stala tak komerčná? :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak?... je to pořád to samé. Jedna spolupráce s Cosmem, jen víc projektů v rámci toho. Signal už to byl, Chloé taky... je to vlastně projekt na pokračování. Hlavně tohle je spíš pro vás čtenáře, není fajn něco třeba vyhrát? :) I když teda jo, reklama jistýho typu to je a chápu, že to tak můžeš brát. Jen si nemyslím, že bych to tak přeháněla... doufám. :) Nejdu do všeho co se namane. Ale nemusim se tomu uplně vyhýbat, když mi to přijde dobrý. To asi už k tomu blogování patří, do určitý míry. Hrozný je, když pak ty blogerky nepropagují ani nic jinýho než věci ze spolupráce a podobně a ani neřeknou svůj názor, to vážně nemám ráda. Hlavně ok, dělam nějaký projekty, propaguju to určitým způsobem, ale jinak si jedu to svoje kromě těch několika projektů, který jsou občas hodně za sebou.

   Vymazat
  2. no mňa aj napadlo či to nie je spojené..tak to chápem, keď si takto zaviazaná, každopádne mi príde, že máš snáď tieto reklamy, ktoré nájdem na rôznych iných blogoch, nachádzam všetky vždy u teba...a signal mi prišiel teda už trochu moc no :D ešte spojený s tým "výnimočným dňom" :)

   Vymazat
  3. Tak často, když je to na víc blozích, tak je jasný, že je to dobrý... tedy pokud je něco dobrý je jasný, že to takhle uvidíš prostě na víc blozích, protože ty nabídky takhle posílají. Každopádně ani nevíš co všecko odmítám a nepřijde mi, že by můj blog byl tak komerční, i když jo reklamy tu jsou:) Ale docela dost to redukuju :D Vážně u mě nenajdeš reklamy jako na nějakých jiných jiných blozích... mám tu snad LG, Tiny tea a co ja vim? Každopádně mě zrovna přijde ten nápad s výjimečným dnem fajn, i když bych to nedělala takhle s tou "přípravou" to je vždycky prostě takový...no) Já tobě děkuju za názor, ale vážně to tak nevnímám. S tím Cosmem (signal, chloe, loreal, lancome, sephora) toho tu mám nejvíc a vetšinou mi přijdou jako zajímavé projekty a jak říkáš, jsem k nim s tou spoluprací svým způsobem zavázaná, ikdyž nemusím brát každý projekt. A kromě par stránek s oblečenim ani nic moc jinýho nerecenzuju. A když, napíšu věci jak se mají. No ale to je jedno, každopádně každýho věc, jen jsem chtěla napsat jak to je. Stejně je ale jasný, že to každý může vnímat jinak, co s tím nadělám :)

   Vymazat
 7. Úžasné fotky, hlasovala jsem pro tebe :)))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. krásna si tu, odkiaľ máš nadkolienky?

  OdpovědětVymazat
 9. Když je skvělé ráno, každý den může být ten "vysněný" a zároveň splněný. Záleží jak si ho naplánujeme.
  http://chilli-chocolate.blogspot.com :)

  OdpovědětVymazat
 10. Fotky i článek jsou skvělé! (Mám radost, že máme stejný crop top, hh)

  OdpovědětVymazat
 11. Krásné fotky, líbí se mi ta jejich atmosféra:)
  Doufám že jste si to s Tess užily (nepochybně jo) :))

  OdpovědětVymazat
 12. čierna kefka? :D takú som ešte nevidela ... ale chcela by som takú :)

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .