Chloé, who is the winner?

/ pátek 21. března 2014

Nevím jak vy, ale já bývám často velmi nerozhodný člověk. Zvlášť, když přijde řada na oblékání či vybírání si něčeho dobrého v menu v restauraci (samozřejmě, všechno vypadá lákavě). Stejně tak je tomu i v tomhle případě. Bláhově jsem si myslela, že vybrat tu nejlepší/nejnápaditější odpověď bude snažší - nebylo. Přečetla jsem si odpovědi několikrát a takový nespočet variant, jak by mohlo vonět nebe, jsem snad ještě neviděla. Nejvíce jich snad bylo zmíněno na cukrovou vatu (a že by takové nebe bylo príma).  Slečna se skořicí si taky získala moje sympatie, ale těch skvělých variant byla taková záplava, že to zkrátka nemůže být spravedlivé i když to zní jako klišé a nemám takové průpovídky ráda, vybrala bych skoro všechny. Ztěžka jsem vybrala jen tři finalistky a vás, moje čtenáře teď žádám abyste se ujali svojí role jakožto porota :)


Předem upozorňuji, že jsem vybrala odpověď, která se mi zdála (i když jich byla i spousta jiných, ale člověk něco zkrátka vybrat musí) nejoriginálnější (nejvtipnější), nejrealističtější a nejnápaditější. Čas na hlasování je do pondělí a výherkyni pak vyhlásím na facebooku.


1. Tess
"Nebe? Myslím, že každému jinak. Mně by nejspíše vonělo asi jako vzpomínky. Vůně by byla proměnlivá, nejdříve by zní byla cítit babiččina skříň, poté vůně prvních vanilkových rohlíčků co jsme pekly, ta by se mísila s vůni Vánoční borovice. Následovala by vůně sněženek, petrklíčů a prvosenek, ještě když jsou pod sněhem. Pak by se lehounce vmísila vůně sena, právě sklízeného. A poslední tóny by tvořila vůně skořicového čaje. 
Když si přičichnu k nějaké věci, tak ta vůně ve mně vyvolá vzpomínku. Ať to je motorový olej či parfém od Chanel, takže nebe by vonělo jako vzpomínky. PS: celkem by mě zajímalo jak voní peklo :D"

2. Vanda-styl
"Parfém Nebe - Základ: vůně domova Srdce: vůně syna, přítele, vánoc, prázdnin, jasmínu Hlava: vůně letního deště, levandule. Vůně je lehká vhodná pro denní i noční nošení. Originalita zaručena díky individuálnímu složení :-)."

3. Tess Kratochvilova
"Nebe voní jako milion nekonečnejch a nesmrtlnejch utopenců!"


4 komentáře

  1. Myslím že jsi vybrala dobře :))
    Mrzí mě že jsem tu soutěž prošvihla :/ :)

    OdpovědětVymazat
  2. Všechny odpovědi jsou fajn, ale nejvíc se mi líbí utopenci! :D
    Mňam mňam! :)

    OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .