Trends S/S 2014

/ čtvrtek 6. února 2014

Hezký večer, momentálně mám objektiv v servisu na seřízení ostření a docela mě mrzí, že nemůžu tolik fotit v tom krásném počasí. Brzy snad ale nějaký outfit bude až bude příležitost. :) Dnes tu mám další článek, který jsem napsala pro portál mystuff.sk. Tentokrát o nadcházejících trendech - tedy trendech na jaro a léto 2014 plus komentář z mého úhlu.Módní svět je pomíjivý, vše se mění, trendy jsou pořád různé. Návrháři už si vymýšlí kdeco a já se kolikrát musím smát co. Nicméně na trendy dá někdo více, někdo méně. Já se počítám do té druhé kategorie, ale přesto je to něco, čemu se v módním světě nelze vyhnout. Jak tedy vidím trendy na jaro a léto 2014 já a jaké vlatně jsou?


N.D.A. (New Digital Aesthetic)


Avantgarda a technologie. Spojení virtuálního světa a reaily. To vše je N.D.A. Tenhle trend může být sportovní, minimalistický nebo elegantnější. Motat se to bude v pastelových barvách, bílé, ale i černé, červené a sytě modré. Avantgarda je na tuhle sezonu jeden z nejžhavějších trendů. Patří k tomu „Pixel pop print“, „perforated texture“ nebo „plastic fantastic“ – plasty slaví návrat jak ve špercích tak psaníčkách. Technologií jsme obklopeni neustále a tak myšlenka, dostat jí i do našeho šatníku není špatná. Působí to na mě lehce retro v duchu avantgardy jaká už tu byla, ale s novým nádechem. Pro mě to rozhodně moc není, moc barev, někdy nenositelné modely, moc pořádku. Trend jako takový mi ale přijde vítanou změnou.


Pokračování článku ZDE.

6 komentářů

 1. Hezký článek. :) Normálně nerýpu, ale... "plasty slavý" => slaví ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo jsem slepá... to se stává, když píšu článek v 11 v noci :D Děkuju za opravu:)

   Vymazat
 2. Hodně zajímavé modely, ale musím říci, že tentokrát nic pro mě :D

  OdpovědětVymazat
 3. Johanko, ty seě skvělá, jak i do takových článků umíš zakomponovat vlastní názor :) Mým favoritem jsou "neo geo" :D

  OdpovědětVymazat
 4. These above in the article is really fabulous! But welcome to match polo fleece hoodie,LOS ANGELES city polo ,long sleeves polo ,you can get a lot of more surprise!

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .