Rock with mystuff.sk winner

/ sobota 11. ledna 2014

Hezký večer, skončila soutěž s rockovými outfity o krásné šperky od značky BEPART. Pokud jste soutěž sledovali/zúčastnili se/všimli si, tak víte, že já jsem měla následně výherní outfit vybrat. Zkrátka ten dle mě nejlépe rockvější a jelikož to je přesně něco pro mě, moc jsem se těšila. Vybírala jsem mezi několika hezkými outfity, nakonec jsem ale vybrala ten, který se mi zdál nejzajímavější a i když je mi líto, že jsem jich nemohla vybrat víc, myslím, že tenhle si to zasloužil. Proto tímto gratuluju srbské blogerce Kataríně a jejímu rockovému stylu k výhře. :)

EN Good evening! A competetion with rock outfits already ended. You had chance to win nice BEPART jewerely. If you watched/participate, you could noticed that I am the one who'll pick the winning outfit. The most rocking outfit of course. And because this is something for me, I was looking forward to final picking. I was choosing from few very nice outfits, but finally I picked the one which seems more interesting to me. Even thought I am sorry, that there was not possibility to choose more outfits, I really think this one really deserve that victory! So hereby article I congratulation to serbian bloger Katarina and her rocking style to win.:)

Kompletní seznam soutěžících outfitů zde. A zároveň určitě mrkněte na nově probíhající soutěž, tentokrát s blogerkou Eivou Poppins na téma vzory! :)

Mějte se krásně.

9 komentářů

Milkwoman. All rights reserved. © .