It's coat time ...

/ neděle 8. prosince 2013

Jelikož je venku zima, že by psa nevyhnal, tak se opět vracím ke svému standartnímu publikování v neděli. Koneckonců co v takovémhle mrazu má člověk dělat jiného, než čučet do monitoru a cpát se. Určitě se vám taky nechce nikam vylézat, ale když už to z jakéhokoliv sebepochybnějšího důvodu (práce, škola, focení na blog…) prostě MUSÍTE udělat, tak se nabalíte, že z vás koukají jenom oči a čekáte, až se k tomu nekriticky a zcela objektivně (haha) vyjádřím.


Stejně jako většina kluků, tak ani já nemám zimní období příliš v lásce. Na období výstřihů a krátkých sukní můžeme jen vzpomínat a ti nezadaní musí své nové objevy hledat metodou pokusu a omylu - přeci jen skrze 27 vrstev oblečení nelze zcela určit, jak která holčina vypadá (ano, jsme povrchní a kdo říká že ne, tak většinou kecá) a tady nám může být dobrým pomocníkem odhad vkusu dotyčné. Co je samozřejmě naprosto pasé, tak jsou vaťáky. Dělá to z člověka dělá nevzhledný balón a jediné k čemu se to hodí, tak když jste z vesnice, tak abyste měli ráno v čem jít nasypat slepicím. Na úplném protipólu jsou podle mého kabáty. Černé, barevné, elegantní, rockové - to je vcelku fuk. Vypadá to jemně, lichotí to postavám a dá se s tím vymyslet i pár zajímavých kreací dle vkusu jeho nositelky a ohledně konkrétnějších stylů, co je právě teď in sledujte standartní relaci tohoto blogu. Na pomyslné linii buď/anebo jsou "buřtíky" - péřové bundy, které někomu extrémně sluší a z druhého dělají…no, to si radši doplňte sami. Stejně rozporuplné reakce vzbuzují už dlouhodobě kožichy - dobrý střih a materiál může působit velkolepě, ale dle jeho nositelky zároveň i hodně lacině. U kožichů samozřejmě hraje velkou roli i morální kredit, ale od toho, abych je soudil z této strany, tady nejsem. Osobně preferuji spíš jemnější střihy z nepříliš extravagantních materiálů, ale to asi většina z vás. Kdo by taky chtěl vypadat jako Cruella De Vil, že ano. Když se ale vrátíme zpět k "normálním" věcem, tak už mi zbývají jen letecké bundy a parky. Mají společné to, že jsou zevnitř s hřejivým kožíškem a u mě taktéž bodují, kloubí se v nich styl s elegancí a dají se nosit asi téměř ke všemu. Navíc ty letecké bývají standartně kožené a na to mám slabost. Pokud je zima opravdu třeskutá, tak vám ještě doporučím nezapomenout kulicha, beranici, ušanku, klapky, chlupaté čapky a další podobné pokrývky hlavy (samozřejmě vždy jedině ve vhodné kombinaci), se kterými se budete cítit dobře a žádná nechutná zima vás nedostane.

Povídejte, v čem se potácíte sněhem vy? Dodatečně bych chtěl poděkovat za pozitivní komentáře u předchozího povídání, udělaly jste mi radost, loučím se s vámi a třeba se s někým z vás potkám na vánočních nákupech :)

5 komentářů

 1. Já nedám dopustit na péřovej kabát s kožešinou, v ničem jiným v zimě skoro nevylejzám :D

  p.s. u mě na blogu je kosmetická giveaway, kdyby měl někdo zájem s zúčastnit. :)

  OdpovědětVymazat
 2. sněhem se potácím jen a jen v kabátě, nikdo by mě třeba nedonutil si obléknout bundu či "buřtíkovou" péřovku, nechci vypadat jak chodící polštář -_-

  http://sweetchillibyhana.blogspot.cz/

  (giveaway u mě!!)

  OdpovědětVymazat
 3. Před sněhem mě chrání kabát a několik vrstev oblečení ... nemám zimu ráda, radši léto kdy si stačí vzít tílko šortky a jde se ven :D

  OdpovědětVymazat
 4. good!This dress is really very good site www.taylorgownshop.com, you can click here Taylorgownshop 6100163, you can also click here Taylorgownshop 6100528, you can also click here Taylorgownshop 6100265.

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .