Knírek s Braunem

/ pondělí 11. listopadu 2013

Brýden děcka, doufám, že jste po mně včera netesknili, z jistých důvodů klučičí oko publikuji až dnes. Jak už jsem minule avizoval, tak tentokrát se můj článek nebude točit kolem holčičí módy, nebo toho, co konkrétně na vás hodnotíme my kluci, ale budu o nás psát v trošku jiném světle. Rakovina prostaty je pro nás něco jako pro vás rakovina prsu, ročně na to umírá jenom v Čechách skoro 2000 mužů a nikdy nevíte, kdy to bude váš brácha, táta, děda, praděda, prapraděda, nebo jakýkoliv jiný chlap a tak i u nás v Čechách začala tradice "Movember" - dle prapůvodního vzoru kalifornských surfařů. Já osobně jsem se účastnil už vloni a nutno podotknout, že před letošním ročníkem mi udělala velkou radost firma Braun, která má zrovna v tomto období soutěž o nejlepší vous a nabídla mi spolupráci.Nutno podotknout, že holení, tak jako každej normální kluk/chlap bytostně nesnáším. A proto mě až převapilo, že holení s CoolTec CT4s je o poznání pohodlnější, než klasickou žiletkou. Nemusím se patlat tunou holící pěny, díky čemuž můj listopadový knír netrpí a může růst a sílit. Spolu se dvěma nástavci pro hladké a hrubé oholení je to mnohem menší piplačka než obvykle a navíc se ani nepořežu, což je u mě samotného teda co říct. Chladivý efekt působí jako olejový balzám na dětskou...však víte a oceníte to nejen když vás zrovna bolí zuby, je to opravdu příjemné. Fotky jsem pořizoval 29.10., protože jak známo, tak se musí začínat s hladkou tváří a vy si na nich můžete prohlédnout, jak budu vypadat, až koncem měsíce napadne první sníh (a mě se díky kníru nebude prášit do nosu).
Ale zpátky k Movemberu. I vy můžete pomoct na výzkum boje s touto nemocí buď finančně, nebo vědět aspoň tyto faktické znalosti, proč se to vlastně dělá, mluvit o tom, donutit své blízké k preventivní prohlídce (která ale asi moc příjemná nebude) a všechny přemluvit k tomu, aby měli knír. Dávno přeci platí mužská poučka "knírem šimrej záda, bude tě mít ráda."


Příští oko už bude opět v klasickém formátu (pokud mi někdo napíše, co by jako chtěl), do tý doby se kníračům nesmějte (u hipsterů to neplatí, to pod nosem kolikrát není ani knír) a spíš je povzbuzujte, foťte se a podporujte (když už nic jiného, tak to je cool a in - a to přeci chcete), nezapomeňte hlasovat v Braun soutěži http://brauntestovani.jenprozeny.cz/ úplně dole (dlouho jsem nic nevyhrál) a rozloučím se s vámi tematickým songem.


3 komentáře

 1. moj chlap nosí bradu stále lebo je to taká moja uchylka, ale s knirkem bohužial vyzerá ako uchylák, myslím, že nejedna teta by pred ním utekala v parku :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promin, ale to mi přijde trošku vtipny :D. Hlavně že se ti líbí! :)
   Klára
   www.kamilaklara.com

   Vymazat
  2. líbi líbi :) ale s plnovousem a nie iba knirkem :D

   Vymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .