Christmas is all around

/ pondělí 25. listopadu 2013

Uplynulo 14 dní a je tu další klučičí očko. Nějak jsem se omylem přesunul z neděle na pondělí, ale nějak mě to netankuje. Mám aspoň celou neděli na přemýšlení, o čem vám jako budu psát. Jak už jste asi pochopili z názvu příspěvku, tak vás stejně jako Tesco, Kaufland a jim podobní budu prudit Vánocema. Sorry děcka, ale blíží se to, někteří z vás už nakupují dárky a někteří (tak jako já) to nechávají až na 24. dopoledne, tak jako já. Nechci se bavit o tom, kdy a jak nakupovat, ale CO nám klukům udělá, nebo neudělá radost.


V první řadě musím zmínit, že pokud se nemyjeme a smrdíme, tak nám to řekněte. Je mi jasný, že vy holky si rády hrajete na tajemné a všechno rády (ne)říkáte v náznacích, které máme problém pochopit, ale sprchové gely, voňavky a podobné záležitosti 96% kluků neocení. Pokud se teda samozřejmě neřadí do kategorie nagelovaných šampónků. Co dál třeba já osobně moc neocením, tak je oblečení. Né že bych ho neměl rád - ale přeci jen vlastní výběr je vlastní výběr (a chodit s módní blogerkou je pak v krámu s hadrama skoro za trest, protože vám do toho nonstop kecá) a většina z nás (kromě těch, které i v pětadvaceti oblíká maminka, nebo jsou tvrdě pod pantoflem) chce mít pocit, že mají situaci kolem svého šatníku zcela pod kontrolou, takže i když se to zdá absurdní, tak jediný kousek oblečení, který nám pod stromem nevadí, jsou trenýrky. Naopak vděčným darem, které ocení valná většina z nás, jsou všeljaké věci, díky kterým se můžeme jakkoliv vyblbnout - hry na pc, nebo ps, vouchery na lasergame, nebo motokáry, zážitky a tak podobně. Jak známo, muž je tvor hravý a kdo si hraje, nezlobí. Kategorie sama pro sebe jsou památeční dary - ale asi vám nemusím vysvětlovat, že to může být taková trošku dvousečná zbraň, ale "šeková knížka" s různými úkoly, co pro nás přítelkyně může udělat a kterou mi Johanka dala k poslednímu svátku, je prostě pecka! A protože i někteří chlapci jsou inteligentní jedinci, tak určitě ocení i vhodně vybranou knihu (titul neporadím, každého zajímá něco jiného) a ti, kdož nejsou rockeři, mohou ocenit například i hodinky a podobné doplňky (protože jak říká náš pan ředitel - správný rocker nenosí deštník, hodinky a nedobíhá tramvaj)

Napište mi, co plánujete svým milým dát vy a třeba inspirujete i někoho dalšího. Doufám, že já odinspiroval vás od kosmetiky, že co nejmíň kluků bude letos ofrňovat nos nad nevhodnými prezenty a na závěr se s vámi rozloučím frkem (V Praze v těchto dnech dělali malý předvánoční průzkum, kdo by chtěl jaký strom na Staromáku. Překvapivá shoda nastala mezi bezdomovci, kteří by nejraději jedli) a tématickou písničkou.

8 komentářů

 1. Chci vědět co bylo v šekové knížce :-D a myslím, že všichni čtenáři....

  OdpovědětVymazat
 2. ja mojmu darujem analogovy foťak na film :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ja som mojmu kupila knihu a ako futbalovemu fanusikovi vône do auta znaku Arsenal/hned 3 druhy. Myslim že ešte hociaké fan veci potešia...bud pre futbalistu/hokejistu či nadšenca pre komiksy-stačí zadať do googla a hned nevieš kde čo prvé objednat :)

  OdpovědětVymazat
 4. Užitečnej článek, dík. A super vtip nakonec :D.

  OdpovědětVymazat
 5. No tak ja jsem nejake tipy na muzske darky sepsala sem: http://www.mamou-stylove.cz/2013/11/06/nakupytipy-na-vanocni-darky-pro-taty/. Vybral by sis z toho neco? Je fakt, ze tam je nejaky to vonatko i obleceni, ale snazila jsem se tam zaradit i mene obvykly veci. Tak jsem zvedava, co na to reknes :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Teda většinou mě nebaví takové ty tipy co koupit mužům, ženám, dětem....ale když píše kluk o tom, co kluky baví a nebaví, tak to mě baví číst :-). Moc jsem se pobavila a vlastně i souhlasně přikyvovala, protože zkušenost mám stejnou - kosmetiku muži nedávám (kupodivu si ji kupuje sám a rady žádá málokdy-asi proto že jsem ta bloggerka :-), oblečení jsem vzdala už drahně let ani na ty trenýrky se nezmůžu :-)...ovšem tradičně si právě dáváme CD s hudbou, knihy, PC hry atd...tak jsi mě potěšil, že to Vás kluky těší :-D. Krásný článek!

  OdpovědětVymazat
 7. Her na PC má teda dost :D A Xbox nemá :D :D ale koupila jsem mu co chtěl a to brašnu do auta na lékarničku atd :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. docela jsem byla zvědavá na tvůj názor na dárky typu "přívěsek na klíče s vyrytým datem prvního rande", škoda :D každopádně já taky nemám moc ráda dárky jako je voňavka a celkově kosmetika, to si člověk nakoupí sám :) ale můj přítel je zase línej utrácet za oblečení, takže tričko ho potěší, a samozřejmě poukazy na zážitky a podobně jsou nejlepší :)))

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .