Klučičím (volebním) okem

/ neděle 27. října 2013

Čus bus Lábus, neděle nastala a přichází klučičí oko, tak jak už jste si určitě stihli zvyknout. Co se změnilo za těch 14 dní? Počasí k lepšímu, moje fousy k horšímu (to víte, bude Movember a musím trénovat) a vláda...no to se teprve uvidí, kterým směrem se změnila. Nicméně mě události tohoto víkendu přivedly na námět dnešního povídání a sice kterou část na holkách volíme jako nejzajímavější, na kterou naše klučičí oko padne jako první.
Samozřejmě budu hodnotit jen zepředu, protože jak naznačuje velký a převeliký Barack, zezadu je volba jasná a mnozí z nás se rádi otáčí. Ale zepředu...tam už těch možností jak nás upoutat máte přeci jen víc, ale jako první nás samozřejmě - světe div se - praští oblečení. Jak známo, každý člověk má svůj styl oblékání a každá holka, ať se obléká jak chce, tak útočí na jinou "cílovou skupinu" kluků, kterou chce zaujmout a tím pádem se třeba já logicky ani nepodívám na zmalovanou blondýnu v růžovém bitch-oblečku. Druhou věcí, kterou hodnotíme téměř souběžně s prvním bodem, je logicky to, kolik toho oblečení na vás je. Nemyslím tím odhalené ledviny a výstřih až k pupíku, ale když má na sobě někdo přesně padnoucí vojenský stan, tak už se většinou nedonutíme podívat se na třetí důležité kritérium naší volby - a sice obličej a vlasy. Přeci jen nejsme tak povrchní jak si myslíte, ale pořád je to ještě dost vysoko a ostře řezané rysy, které dělají hlavu tvaru krabice a knír atraktivní východoněmecké atletky rozhodně nepatří mezi vyhledávané parametry. Samozřejmě se to nesmí přehánět ani s make-upem a tak podobnými věcmi. Zkoumáním třetího bodu zároveň zhodnotíme podžánr "doplňky a naušnice" a přesouváme se k (podle mě) nejméně důležité části hodnocení výběru potenciální partnerky - a sice poprsí. Díky tomu můžu vyvrátit slova klasika, že přitažlivost 80C je mnohdy větší než 1G a podpořit tak sebevědomí i vás méně obdařených. Fakt to nehraje takovou roli, jak si myslíte :) Další podpovrchové vlastnosti, které jsou ale nakonec ve výsledku ještě důležitější než výše zmíněné, jako jsou třeba chlupaté nohy, jizvy na předloktích jako památka na emoléta na základní škole a svěžest dechu můžeme hodnotit až ve chvíli, kdy nám prostě na baru padnete do oka (gratuluju, splnily jste výše uvedené čtyřy body podstatné pro naše kritéria) a zvolíme vás jako oběť nejtrapnější hlášky "ahoj, co piješ?". 

Pro ty z vás, které se dočetly až sem, nesmím opomenout reklamu na www.thebeastslayer.blogspot.cz a znovu vás poinformuji o tom, že se blíží Movember, takže nenadávejte svým partnerům, tatínkům, spolužákům a všem možným dalším, že nám v kníru visí zbytky snídaně - děláme to pro dobrou věc. Obsáhlejší článek na toto téma Vám napíšu v průběhu dalšího měsíce, pokud nedostanu aspoň 1 dobrý tip na to, o čem byste chtěli číst příště. Do tý doby užívejte jarní počasí a mějte se rádi, howgh!

10 komentářů

 1. Skvělý článek!:) Opět jsem se zasmála u tvých trefných poznámek.:D:)
  Jinak jako další téma by bylo třeba zajímavé Halloween (jakože různé kostýmy nebo párty) určitě by to mnoho lidí pobavilo. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Pekný článok. :)
  Máš skvelý blog od teraz ta odoberám dúfam, že si pozrieš môj blog a ak sa ti bude páčiť začneš ho odoberať. :) http://my-secrets-and-dreams.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, už dopředu se omlouvám za anonymní komentář. Tvé články mě vážně baví a vždy se minimálně culím, ale tentokrát jsem od určité části článku zůstala vtipem nezasažena. Konkrétně: "jizvy na předloktích jako památka na emoléta na základní škole". Možná jsem si to vzala příliš osobně, nepochopila jsem nadsázku, ale je mi docela líto, že někdo bere sebepoškozování na tak lehkou váhu. Znám víc lidí, kteří s tím mají problém a někteří už jsou skoro dospělí. Takže ne, nejde jen o jakousi pózu a touhu po pozornosti dvanáctiletých děcek - i když mi to tak v některých případech taky tak připadá. Omlouvám se, jen nemám ráda generalizaci a pokud máš takový názor na všechny dívky "s jizvami na předloktí", tak by to možná stálo za nějakou malou úvahu, jestli někdo nemá vážné psychické problémy..

  Tohle neměl být anonymní hejt, jen anonymní názor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, a nemá to nic společného s nedostatkem nadhledu nebo s tím že jsem suchar, ale něco se fakt nehodí takhle paušalizovat.

   Vymazat
  2. Omlouvám se, nechtěl jsem se nikoho dotknout, ale byla to jen hloupě zvolená nadsázka :)
   P.s.: kdyby všichni dokázali svou nelibost formulovat takhle v pohodě, hned by se na blozích dýchalo lépe.

   Vymazat
  3. Děkuju za Tvůj přístup :)
   P.S.: Kdyby všichni dokázali přijmout kritiku (i když tohle neměla být úplně kritika) tak jako ty, byli by anonymové snad ochotnější vyjadřovat se jako inteligentní lidé a ne jako pitomci s inteligenčním kvocientem houpacího koně.

   Vymazat
 4. no jako fakt supr článek, krásně jsi to napsala! <3

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .