Klučičí oko: Friends will be friends

/ neděle 13. října 2013

Tak a je tu zase ta neděle. Den, kdy vyspáváte do oběda, máte mastné vlasy a obecně jste neupravení, protože nemusíte nic a nikam a s obrovskou netrpělivostí vyčkáváte na odpoledne, kdy se tu objeví další klučičí oko. Minule tu byly nějaké poznámky o tom, že to píšu jak namyšlený puberťák pro čtrnáctileté holky, ale to se nedá nic dělat - pistoli u hlavy vám nedržím, takže číst nemusíte. Ale když už to čtete, tak vězte, že dneska používám další návrh jedné z vás - a sice jak my kluci reagujeme na vaše kamarádky. A btw: www.thebeastslayer.blogspot.cz a pokud se tu mezi vámi objeví statečná duše, kterou bych mohl zkritizovat pro své "Co se nosí", budu rád.

V první řadě musím říct, že tentokrát se pouštím na opravdu tenký led, protože když už se někam jde s přítelkyní a kamarádkou (třeba focení outfitů na blog), nebo do společnosti více kamarádek (oslava narozenin), tak se nám okamžitě spouští obrany. Nemůžeme být tak strašně boží jako jsme normálně (co kdybysme se kamarádce zalíbili až moc), ale ani nemůžeme být uťáplí (kolikrát už mi pískalo v uších, když jsem si odskočil třeba na wc), takže je to prostě boj. Navíc nikde není psáno, že ta strašně úžožůžomegačupr kámoška na nás nepůsobí jako nebetyčná kráva a vysvětlujte pak své milé, proč máte zaručeně neodkladnou návštěvu tety ze sedmého kolena v severních čechách a bohužel s vámi a dotyčnou slečnou XY nemůžeme jít na sklenku vína. Takže i vy dávkujte jemně a opravdu opatrně. Nejdřív o ní nějaký čas mluvte a podrobně ji popište, abysme věděli co nás vůbec čeká a dopředu nás připravte na to, jak se máme chovat. V případě, že nám představená osoba bude sympatická, tak si ji oblíbíme - přeci jen jsme radši, když má naše milá další spřízněnou duši se kterou si může povídat o čemkoli (a stěžovat si na klučičí chyby) a která je navíc stejného pohlaví, takže ji bez obav můžeme "pouštět" do míst, kam neradi chodíme - butiky, designbloky a tak podobně (čímž zdravím Johančiny kamarádky, které už jsem měl možnost poznat), pokud teda nebudou chodit příliš často a "dámské jízdy" nebudou každý páteční večer. Zároveň s tím vás chci poprosit o podobnou toleranci, když jednou za čas vyrazíme na pánskou jízdu my. A ne, když tam na chvilku nakouknete, tak to už pánská jízda není. A pokud jste v roli kamarádky, tak se můžete vyvarovat takových zbytečných otázek jako odkud se znáte, jak dlouho jste spolu a blablabla. Stejně vás to určitě nezajímá a příště se budete ptát znovu a pak ještě 3x :)

Po delší době vám sem na závěr dám hudební odkaz (můžete hádat co to je, než to rozkliknete) a když už mi to tu budete komentovat (jestli vůbec), tak můžete dát další tip, co bych mohl použít jako téma pro příště. A abych nezapomněl: nezapomínejte, že pravé přátelství vydrží (údajně) víc jak láska, tak se nebojte poznávat nové lidi - nidky nevíte kdy narazíte na tu vaši nejspřízněnější duši!

5 komentářů

 1. týjo, podle nazvu článku jsem si téměř jistá, že to bude queen-ovka. haha. Těšilo mě. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Chvilku jsem si říkala, co to ta Johanka píše, než mi došlo, že to nepíše ona:-). Jinak rubriku "co se nosí" jsem si oblíbila, je to super nápad, jak oživit blog, takže palec nahoru:-). Asi bych se taky měla přihlásit na zkritizování, ať vím, na čem jsem:-)

  http://www.changingroom.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. supr článek :)

  http://sweetchillibyhana.blogspot.cz/

  http://sweetchillibyhana.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .