Douglas Make-up school

/ neděle 6. října 2013

Minulý pátek jsem měla možnost navštívit Make-up school v parfumérii Douglas se skvělým vizážistou Filipem Novákem. Odnesla jsem si nový zážitek a zajímavé tipy. Samozřejmě je vám tu všechny nevypíšu, protože pak by taková škola líčení nedávala smysl, ale napíšu vám jak to probíhalo a doporučím vám návštěvu. Profesionální škola líčení je zcela bezplatná a i když si myslíte, že vás už nemá co překvapit(to je omyl), myslím, že se bude hodit každému. Na stránkách Douglas zjistíte kdy, kde a jaké hodiny právě probíhají - www.douglas.cz.


V obležení skvělých slovenských blogerek:D Pauliny, Beccy a Ivii jsme naslouchaly zajímavým tipům jak v péči o pleť, tak líčení. Na stránkách make-up school můžete najít na jaká různa témata hodina je. Tahle byla trochu volnější. Prošly jsme ty věci, které nás zkrátka nejvíce zajímaly. Od toho jak správně nanést oční krém po kouřové líčení.
Připraveno bylo občerstvení a milá atmosféra. Make-up kurzy se pořádají vždy po malých skupinách a to se mi líbí protože se vizážista stihne věnovat každému více individuálně. Navíc vše probíhá tak, že líčíte prakticky samy - vizážista na jedné kousek předvede a vysvětlí jak by daná věc měla vypadat, jak přesně si líčidlo nanést a vy už to pak opakujete a tím pádem se to opravdu naučíte. Dozvíte se triky profesionálů, jaké chyby nedělat a tak dále.


Po dvouhodinové lekci jsem s make-upem odešla a cítila se skvěle, dokonce mám pocit, že vydržel mnohem déle a lépe vypadal. Inspirovalo mě to k tomu, líčení se víc věnovat i když zrovna nemám náladu a investovat do sady štětců místo líčení s upatlanými prsty.

Na závěr bych ještě jen dodala, že rezervovat se můžete přímo přes internet nebo v prodejně pomocí šikovného tabletu. Vezměte třeba kamarádku (ať už jentak nebo vás čeká nějaká akce) a bezplatně navštivte jednu z lekcí, určitě to stojí za to.
24 komentářů

 1. Jee to bych taky strašná ráda chtěla zažít:) muselo to být super viď?:)

  OdpovědětVymazat
 2. To vypadá super, určitě mrknu na stránky :)

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá skvěle, nevadilo by mi zažít :)

  OdpovědětVymazat
 4. A právě proto mě štve, že lekce líčení probíhají jen v Praze.. Do Prahy se prostě nemám jak dostat, a o to víc mě štve, že bych se kurzu chtěla zúčastnit, protože v líčení nejsem moc zběhlá a ráda bych nějaké ty typy a triky věděla :) Je ale fajn se takhle prostřednictvím někoho dozvědět, jak to probíhá :) Určitě další dobrá zkušenost, která se promítne do budoucího způsobu líčení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jsem koukala, tak i v Ostravě :) ale každopádně máš pravdu no, kdybys ale měla cestu do Prahy je to určitě super:)

   Vymazat
  2. Do Prahy jezdí třeba autobus... ;)

   Vymazat
 5. S Douglas make-up school mám také výborné zkušenosti, dokonce článek o ní mám tady: http://havlikovakarolina.blogspot.com/2013/10/douglas-make-up-school.html :-).

  OdpovědětVymazat
 6. Škoda že nejsem z Ostravy, hned bych tam byla :) Je to super takové kurzy :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Tento kurz som obdivovala uz u Beccy, je super, ze je zadarmo, vyzera to naozaj paradne. ;)

  OdpovědětVymazat
 8. super fotky :)

  http://andrea-magazine.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 9. Máš super košili! :)

  OdpovědětVymazat
 10. Jé, to muselo být tak fajn, hned bych šla také :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Já bych se strašně moc ráda zúčastnila tohohle kurzu škoda že nejsem z Prahy ://

  Můj blog s giveaway http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 12. Hezké fotky, muselo to být super! :)

  OdpovědětVymazat
 13. Jéé Fíla :) ten pan vizážista je boží, úžasnej chlap :)

  OdpovědětVymazat
 14. Právě jsem se přihlásila na konec listopadu do Ostravy a prohledávala jsem blogy, kde bych mohla najít nějaké info.. Jsem ráda, že jsem našla a vypadá to super :)

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .