Underworld of underwear

/ neděle 15. září 2013

Pic děcka, tak jako čekáte každej den večer na Simpsony, tak určitě s napětím očekáváte i další příspěvek od návštěvníka z www.thebeastslayer.blogspot.cz - tedy mě. Protentokrát jsem se rozhodl inspirovat se nápadem jedné z vás (nevím které, každopádně díky a zdravím!) a napsat něco o klučičím pohledu na dívčí/dámské spodní prádlo. Co máme rádi? Co nemáme rádi? A co nám zaručeně schová našeho kamaráda až do podbřišku, odkud nevyleze do příštích Vánoc?

U vás slečen je to trošku obtížnější, než u nás kluků. Teplouši nosí tanga, panicové slipy a ostatní trošku normální chodí v boxerkách. Ale co vy? Nikdy jsem nepřišel na to, jestli si vybíráte podle nálady, aktuálního počasí, nebo čehokoliv jiného, nicméně mým největším favoritem byly a asi i vždycky budou krajkové s nohavičkou, které dokonale potvrzují slova jednoho klasika, který vyřkl "čím hezčí má žena spodní prádlo, tím méně ho oceníme" - hádejte proč. Malinké nohavičky dávají prostor k představivosti, která skrze krajky eskaluje do závratných výšin a v případě sladěné podprsenky 96% kluků přichází o rozum. Možná někdo namítne, že tanga jsou ostřílenou klasikou, s čímž souhlasím, protože u mě jsou na druhém místě, nicméně časy dívek sedících na lavičkách s vylezlým trojúhelníkem a půlkou pozadí už jsou dávno pryč. Možná právě i díky tomu. Vzpomínám na svá školní léta, kdy jsme se se spolužáky vsázeli, kdo jich zařízne víc za den...jó to byly časy - dělal to někdo i u vás? Nicméně správně zvolená tanga, která jsou pro nás dostatečně sexy a vám se moc nezařezávají, stále můžou působit jako dostatečná rozbuška žhavého večera. Krásné, bronzové (ale i přesto předposlední) umístění u mě mají klasické kalhotky. Domácí pohodlí je samozřejmě nade vše, ale bohužel dávají příliš prostoru pro všechny ty Mickey Mouse, Dumba, Snoopyho a tak podobně - a přeci jen, když na to přijde, tak bysme se měli rozplývat spíš nad váma, než nad Bambiho smutnýma očima. A koneckonců to není ani moc sexy. A na závěr absolutní zločin proti večeru ve dvou - a tím jsou stahovací bombarďáky. Zabiják romance, večera a možná celého vztahu (pokud je kluk opravdu srab), který tak houfně využívají naše babičky a samozřejmě to ještě hrdě vystavují na prádelních šňůrách táhnoucích se podél hlavní silnice ve vaší vesnici. To radši než tohle, tak radši naostro - i když to není příliš hygienické a patrně ani příliš zdravé (nevím, nejsem doktor). Nicméně nikdy od nás kluků nechtějte, abysme vám tyhlety věci dávali darem - trefit velikost kalhotek ještě jakž takž jde, ale podprsenku? Nadlidský úkol. Takže si to hezky vybírejte a kupujte samy, překvapujte nás tím a budeme všichni spokojeni. A samozřejmě neplačte, že jsme je neocenili a...však víte, nebudu vás kazit.

Tak, teď už víte jak na to (teda né že byste to předtím nevěděly), víte čím kluky potěšit a jak na to reagovat, přesto budu rád, když se dozvím, jestli mi nějaké "nejnovější kalhotkové trendy" unikly. Samozřejmě vás ani nebudu nabádat k soutěži "o nejhezčí zadek v kalhotkách libovolného výběru", protože by stejně vyhrála Johanka, popřeji příjemný zbytek týdne a ocením, když mi tu dáte nějaký tip na příští oko. Čus bus Lábus!

8 komentářů

 1. Super článek, styl tvého psaní je nepřekonatelný :)
  a příště by mě zajímalo, jak třeba kluci reagují na naše kamarádky, když Vás třeba vaše holka někam vezme a společnost Vám dělají právě ony ;)

  OdpovědětVymazat
 2. mě by zajímal článek o "prvním kroku".. jestli kluci udělají první krok pokaždý když mají o holku zájem nebo jim na to taky někdy chybí odvaha.. no a samozřejmě jak se dívají na to, když první krok udělá holka:)

  OdpovědětVymazat
 3. Opět super článek! A nápad Dexx, že bys mohl napsat o prvním kroku (jestli to máme nechat na vás klucích, nebo se do toho alespoń částečně pustit samy...) je skvělej!

  OdpovědětVymazat
 4. Paráda. :) Ráda si články od tebe čtu. Vždycky se ti to povede.

  OdpovědětVymazat
 5. Miluju tvoje články. :D

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .