Krok do neznáma

/ neděle 29. září 2013

Tě pírko holky a kluku! Je tu poslední záříjová neděle a s ní i Klučičí oko. Tentokrát se mi námětů o čem psát sešlo trošku víc (za což děkuju) a tak jsem vybral ten, na kterém se shodlo nejvíc (2) uživatelek - a sice jak je to s náma klukama a prvními kroky. Nápad rozhodně zajímavej - nicméně doufám, že bude pořád co k čemu, protože už skoro 2 roky jsem nikoho nebalil a jak znáte - trendy se mění velice rychle a dneska už to může fungovat úplně jinak, než za mejch mladejch let. Nicméně skromná poznámka, než se rozepíšu: na to, že jsem měl (a chtěl) původně psát o tom, jak vnímám vaše hadříky, doplňky a tak dále, tak se nám to celkem zvrhlo, ale nevadí. A abych nezapomněl -> www.thebeastslayer.blogspot.cz Nuže tak jak to je s tím prvním krokem a s balením obecně? Teď si uvědomte, že můžu dávat falešný rady, abych ochraňoval svůj druh, ale...no uvidíte samy (tímto zdravím své oblíbené anonymní grammar nazi´s: tvrdé y, protože oslovuju dívky, které to tady čtou) :) 
Když se klukovi začne holka líbit, tak jí začne brát na procházky, na džusíky, do kina a to všechno s jediným účelem - aby jí dostal do postele. Je to smutný, ale je to tak. Jen v hodně minimálním procentu případů si kluk už předem říká "to je ta holka, se kterou bych chtěl trávit důchod" a tyhle myšlenky se v nás probouzejí až postupně, až když konečně poznáváme, že náš objekt sexuálního zájmu nemá jen perfektní figuru, ale je vlastně docela skvělá a že by s ní vlastně bylo i celkem fajn žití. Ve chvíli, kdy klukovi takhle přepne ještě před prvním krokem, tak je to ztracený. Největším nepřítelem romantické lásky je strach z odmítnutí - a tady apeluji na vás. Když uvidíte/ucítíte, že to má dobrý směr, tak ho trošku pošťouchněte. A tím myslím doslova, protože vaše neidentifikovatelné signály opravdu NEJDOU poznat a vašim narážkám kluci prostě nerozumí - což se mi stalo asi tak před pěti lety a to, že mě ta holka chtěla, jsem zjistil asi půl roku potom, co jsem hodil flintu do zelí s tím, že je to marný. Takže návod: líbím se ti? Chtěl bys mě? Blábláblá? Tak pro to něco udělej! Anebo pokud samy nemáte tzv. "koule" na to něco udělat, tak pro začátek bude stačit troška iniciativy a proaktivity z vaší strany - buďte to vy, kdo kluka vytáhne na rande - ale tady zase bacha ať nevypadáte jak nějaká zoufalka. Ale zase si musíte dát velkýho majzla, jestli si ten kluk už uvědomil, že teda vlastně chce něco víc, než jen hezkých pár dní. Pak ten první krok z vaší strany může všechno docela solidně pohřbít. Nicméně vy - narozdíl od nás - aspoň víte, že když už s váma ten čas trávíme, tak o vás zájem máme. Obráceně to fakt nejde poznat... 

Každopádně když už vám to tady tak hezky popisuju, jsem rád, že už to mám všechno za sebou a jsem ve fázi, že si říkám, že ještě tak 7-8 let a mohl bych Johanku požádat o ruku (v tomhle případě první krok rozhodně nedělejte). Nicméně vám, kteří stále ještě hledáte, přeju hodně štěstí a budu doufat, že moje naprosto neodborné rady (z Haliny Pawlowské mám tak maximálně váhu, sorry) budou co k čemu. Na ostatní tipy se dostanu v průběhu dalších oček (očekávejte zase za 14 dní), ale vám ostatním to nebrání v tom si napsat, co byste se chtěli bravíčkovsky dočíst. Tak zdárek párek a běžte ven pouštět draka, když už je na něj to počasí!

11 komentářů

 1. Tvoje články mi vždycky připomenou, jak strašně letí čas, protože mi přijde, že je tu vidím tak každý týden, ne každých 14 dní :D! Ale super, baví mě to :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne to som práve chcela napísať! Musela som si to aj preveriť a fakt je to každých 14 dní. :D

   Vymazat
 2. Mám asi naivní postoj k životu, ale tvé články mi ničí mé životní ideály :D

  OdpovědětVymazat
 3. úžasný! :)

  http://just-close-eyes-and-start-dream.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 4. Opravdu mě baví ten styl, jakým se daného tématu chopíš, tak nějak "obyčejně klukovsky" :)
  Příště bysme si mohli dát: "Opilá holka na diskotéce" :D

  OdpovědětVymazat
 5. Baví mě jak to vždycky něčim zabiješ, tentokrát Halinou :DDD thumbs up!

  OdpovědětVymazat
 6. máš fakt super články)

  http://iambatmanhaha.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. sorry, ale tenhle článek mě fakt nezaujal možná kdyby mi nebylo 21 ale 14 třeba.....

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .