Klučičím okem v obchodě

/ neděle 1. září 2013

Nazdárek děcka, tak mě tu zas máte, jako každou lichou neděli v měsíci. Za těch 14 dní, co jsme se neviděli se u mě nezměnilo lautr nic (kromě váhy, kondice a takovejch těch dalších věcí spojených s fitkem) - tím pádem mě ani nepolíbila múza, takže nečekejte nic duchaplného. A protože je pravděpodobnější, že mě mnohem dřív než zmiňovaná múza políbí Liz Taylor (byť je v současné době mrtvá), tak mi s vymýšlením dnešního příspěvku (hlavně jeho tématu) musela pomáhat má milá. Takže zajímá vás, jak to my kluci vidíme, když jsme s váma holkama v obchodě? Pokud ano, rozklikněte a čtěte dál, pokud ne, tak si trhněte. Nebo se aspoň podívejte na www.thebeastslayer.blogspot.com, kde dnes přidávám Ušní průplach mým bývalým spolužákem ze školky (a školy taky).

Nuže rozklikli jste, asi jste fakt zvědaví a to se mi líbí! Ty z vás, které už chlapce mají, nebo měly určitě ví, o čem mluvím a ty z vás, které ho ještě neměly, tak si je ani nehledejte. Staňte se lesbama, nebo jděte do kláštera, protože ve chvíli, kdy si vás nějaký ochočí, tak z nakupování se stane noční můra. Samozřejmě i někteří kluci se rádi oblékají (já jsem taky patřil mezi ně) a kupují a zkoušejí a přeměřují a tak podobně, ale nejradši to dělají sami. Když jako příklad použiju jistého Jakuba S. (23), tak si to nejvíc užiju, když jdu do krámu sám. Nikdo mi do toho nekecá, co jsem si to zase vybral a v obchodě se zdržím přesně tak dlouho, jak potřebuju. Vy holky máte totiž tu vlastnost zkoušet si i to, co víte, že si stejně nekoupíte - ale chcete to zkusit. Co kdyby náhodou. A když si sebou do HMka, CAčka a všech těch podobnejch krámů, kde toho je na výběr hodně (a přitom málo) vezmete kluka, kterej vás v tu chvíli nechce sbalit, tak čekejte peklíčko. Nás to nakupování prostě nebaví. Chci tričko, vejdu do krámu, ťukne mě do očí, zkusím si velikost, zaplatím a jdu. Zkuste to taky někdy podobně jednoduše - vyvarujete se kyselým pohledům, neustálému ťukání na hodinky a otravnému "tak už půjdeme?", které vás určitě taky nebaví. My kluci tohle prostě neumíme ocenit a na chození po obchodech máte určitě spoustu dobrých a podobně ujetých kamarádek, které s vámi v jednom krámu ochotně stráví klidně i dvě hodiny, než si vyberete jedno tílko bez potisku za 69 korun. Jediné co ještě jakž takž umíme ocenit, tak je nakupování nového spodního prádla - a asi uhádnete proč. Takže si to shrňme: kluky pouštějte do obchodů samotné (výběr jim zkritizujete až pak, ale to nám bude stejně jedno), nedělejte z nás věšáky odložených hadříků, snažte se to zbytečně neprotahovat a rozhodně se nás při zkoušení nových kalhot neptejte, jestli v tom nemáte velký zadek - kdybyste měly, nezačali bysme s váma chodit.


Rozloučím se s vámi s přáním hezkého zbytku víkendu (a že ho zbejvá fakt pořádnej kus) a doufám, že ti z vás, kdož ještě chodí do školy, si zítřejší první den následně užijete. Uvidíte mě tu zase za 14 dní přesně a budu rád, když se někdo podělí o nápad o čem by to klučičí oko taky mohlo být. Do tý doby se mějte a zdárek párek!

19 komentářů

 1. Napadá mě třeba klučičí oko a holky+alkohol, cigarety.. nebo holky a lakování nehtů (u počítače:D) měj se Johana

  OdpovědětVymazat
 2. Toto úplne sedí aj na môjho chlapa, ktorý nakupovanie fakt nenávidí :D

  OdpovědětVymazat
 3. Nechci rýpat, ale píše se múza (tedy s ú). :)

  OdpovědětVymazat
 4. já taky ne ale "kdybyste měly" s tvrdým Y

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opraveno - ani já nejsem dokonalý a chybu může udělat každý. Hail to grammar nazi's!

   Vymazat
 5. Opět bezva článek :D Já bych s klukem do obchodu ani nešla, radši bych zvolila ujetou kámošku :D

  OdpovědětVymazat
 6. Boží článek :D

  style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Tak ten můj je asi výjimka páč ten by se mnou nejraději do obchodů chodil. :D Velice ho baví když mě může pozorovat v kabince jak se převlékám zvláště pak do sukní a džín. :D

  OdpovědětVymazat
 8. Jediné štěstí, že nákupy mě nikdy nelákaly, neměla jsem je ráda a asi ani nemám, pokud však penízky jsou, letím do obchodu a co se mi líbí, zkouším, jinak co vím, že na to nemám nebo při pohledu vím, že mi to nebude, nechám to na věšáku. Kdybych však po nákupech lítala, příteli to vadit nebude. Někdy mám pocit, jestli můj přítel není moje přítelkyně a jestli já nejsem jeho přítel. :D

  OdpovědětVymazat
 9. skvělé, jako bych viděla svého přítel, když jsem na něj svoje nakupovací maratony zkoušela. :D

  OdpovědětVymazat
 10. musím konstatovat, že my to máme naopak.... obzvláště výběr bot je peklo na zemi protože najít velikost 46 je prakticky nemožné a když už, tak se vždycky něco nelíbí, špatný tvar materiál, odstín, střih.... a s oblečením je to naprosto stejné!!! soucítím se všemi muži!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš to, já mám taky 46 a boty nejsou problém. I když to je možná tím, že nakupuju převážně Conversky a pro Vansky vím kam chodit :)

   Vymazat
 11. Jelikož mě tyhle tvoje sondy do mužskýho světa baví, tak by mě třeba moc zajímalo, jak vy kluci hodnotíte dámský spodní prádlo. Jestli vás korzety a podvazky fakticky berou tak moc, jak se říká, jestli infantilní obrázek na kalhotkách zkazí všechnu romantiku nebo jak moc je důležitý, aby podprsenka ladila s kalhotkama, a podobně, páč si myslím, že každá holka při výběru spodního prádla myslí tak trochu i na to, jestli se to ve finále bude líbit i drahý polovičce :)

  OdpovědětVymazat
 12. Tenhle článek se mi fakt líbí. Super, že to píšeš tak "vodpodlahy". Souhlasím se článkem co si kluci a holčičí spodní prádlo. Nebo ještě co kluci a šminky. Já mám ve svém okolí totiž spoustu kamarádů, kteří jsou názoru, že je to zbytečný novopřežitek a nechápou proč se malovat.
  Dík za fajn čtení :)

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .