Perfect girl

/ úterý 27. srpna 2013

Co to vlastně je dokonalost? Myslíte, že se to týká jen vzhledu? Ale to vůbec... podle mě je být perfektní o tom jací jsme, o charisma, vystupování, třeba i vzdělání a našich dovednostech. Samozřejmě neříkám, že vzhled na tom nemá svůj podíl... stačí se podívat na světové modelky a herečky, na kterých obdivujeme jejich krásu. I když jdete do obchodu vždycky si vezmete (nebo byste alespoň chtěli) produkt s krásnějším balením. Někdy je kvalitnější a někdy ne. Těžko tedy říct jak dokonalost posoudit. Ale to je otázka na hodiny filozofování.
Projekt s Rimmelem však přišel se zajímavým nápadem. Pokud se chcete soutěže zúčastnit posílejte na stránku rimmel.jenprozeny.cz/  své přihlášky, ná stránce se dozvíte všechny podrobnosti. jen vám prozradím, že finalistky soutěže vyhrají balíček od Rimmel a absolutní vítězka se navíc objeví v klipu Bena Cristovao se kterým nafotí fashion story pro Cosmopolitan.
V rámci projektu jsme se s Tess dohodly, že by mohlo by zajímavé napsat jak každá z nás vidí tu druhou a co je na ni perfektni.

Jak Tess vidí mě:S Johankou jsme se seznámily přes instagram, když jsme si jedna druhý komentovaly fotky. V životě jsem neviděla nikoho tak éterického a krásného jako je ona. Pak jsem zjistila,že má blog a asi i to mě dokopalo k tomu,abych si ho založila taky. Vnímám jí jako perfektní,protože jsem díky ní co se týče stylu našla sama sebe. Já na rozdíl od Johanky rock neposlouchám, ale ona ve mě probudila mojí ,,rockovou" stránku. Hrozně s ní ráda trávim čas,jsme sice úplně odlišné, ale asi proto si tolik rozumíme a doufám,že naše přátelství dlouho vydrží a bude perfektní jako dosud:-)

Jak já vidím jí:Už když jsem obdivovala její fotky a bloňdatou hřívu na instagramu říkala jsem si, jaký je Tess úžasný člověk. Když jsme se potom shledaly jenom jsem se o tom přesvědčila. Je to prostě víla. Když mi vždycky říká, že vypadá hrozně a nemá svůj den nevěřícně kroutím hlavou, protože vypadá vždycky skvěle. A už jenom to je na ní perfektní. Jsme každá jiná a přesto si tak rozumíme (protikaldy se přece přitahují že jo?) a já jsem hrozně ráda, že jsem našla kamarádku jako ona :) Je svá, anděl a přesto tak neskutečně skvělou energií nabitý člověk, pro mě je prostě perfektní.

19 komentářů

 1. vy jste úplně dokonalé, ještě, když o sobě takhle napíšete!♥

  OdpovědětVymazat
 2. obe ste veľmi krásne :) a inak to iba mne zakrýva ta reklama H&M začiatočné písmená alebo aj niekomu inému? :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujeme :)) jinak i mně zakrývá :/

   Vymazat
  2. já vím je to peklo, musím vymyslet jak to udělat aby nezakrývalo moc se všem omlouvám :/

   Vymazat
 3. Podle mého dokonalost neexistuje, ale právě malé nedokonalosti dělají svět i lidi krásnějšími a zajímavějšími.

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle je skvělý článek...a co jste o sobě vzájemně napsaly je strašně milé, krásné :) Moc dobrý nápad!! :)

  OdpovědětVymazat
 5. skvělý článek, jste úžasné, taky bych chtěla najít takovou kamarádku :)

  OdpovědětVymazat
 6. ach jo, zase ta reklama na háémko :))

  OdpovědětVymazat
 7. hezký článek :) snad vám přátelství vydrží co nejdéle ;)

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .