Happening

/ pondělí 1. července 2013

Minulých 14 dní se  konaly dvě události, o které jsem se s vámi ještě nepodělila a proto to teď jdu napravit. Přeci jen o takové hezké akce by byla škoda se nepodělit. Mimo to máte skvělou příležitost se zapojit do soutěže od zájezd do Paříže (víc info v článku).
Lancome show
Spousta lidí si určitě všimla nové kolekce od Albera Elbaze pro Lancome. V Sephorě probíhala show právě na počest této spolupráce. Potkala jsem tam spoustu nových blogerských tváří, poznala šéfredaktorku Harper's Bazaru Báru Nesvatbovou a viděla se s Leou. Kromě nepřiměřeného poměru lidí versus prostoru byla akce skvělá. Báječné občerstvení včetně cupcakes, představení nových výrobků...zkrátka nic nechybělo. Pokud se nová kolekce líbí i vím, můžete si oní zkusit zasoutěžit třeba na fb stránkách Lancome zde a zároveň si vytvořit svůj Alber Elbaz look. Níže můžete vidět video z akce.
Miss Lips
Další akce, o které píšu trochu opožděně, ale snad ne pozdě byla pak v nádherné cukrárně Saint-Tropez. Musím říct, že už jsem měla pocit, že snad dobré cukrárny vymírají, ale opak je pravdou. Prodávají tam skvělé makronky a dortíky, kterým zkrátka nelze odolat. Můžete to brát jako dobrý tip kam zajít ukojit chutě. Nemusím snad ani říkat, že občerstvení bylo na jedničku a kromě toho byla možnost nechat se nalíčit a učesat jako víla s květinou ve vlasech. Hrozně mě celá akce nadchla a kromě toho i soutěž do které se můžete všichni zapojit. O co jde? Je to soutěž Miss Lips tudíž vaším úkolem je vyfotit své rty s makronkou z cukrárny Saint-Tropez a poslat do soutěže. Učinit tak můžete do 15.8. a jako odměna vítěžku čeká exkluzivní zájezd do Paříže pro 2 osoby. Více informací najdete tady.


21 komentářů

 1. krásné video, musela to být skvělá akce :)

  OdpovědětVymazat
 2. vyzera to tak pekne, sladko, farebne :)

  www.perlaoreneta.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. To muselo být skvělý, slušelo vám to :)

  OdpovědětVymazat
 4. jé, jedu zrovna do Prahy, tak se do cukrárny podívám :-)

  OdpovědětVymazat
 5. super video ! :)
  http://natalyburtonweb.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. Krásne fotky :) všade vám to svedčí!

  OdpovědětVymazat
 7. Téda,závidím to muselo být skvělé :)

  OdpovědětVymazat
 8. Mňam, cupcakes vypadají tak chutňoučce. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a taky byly, miluju je a snad vše sladké :D

   Vymazat
 9. Krásný fotky! :) Všude Ti to sluší a to jídlo vypadá vážně moc a moc chutně xx Taky bych chtěla někdy jít na takovou akci :)

  . . .
  Dreamer Clara^^
  http://dreamersuniverse.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju:) budu ti držet palce ať se taky jednou podíváš!.)

   Vymazat
 10. vypadá to dobře :-))
  jinak všude ti to sluší :-)

  thevoguebyme.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .