Happening

/ pondělí 1. července 2013

Minulých 14 dní se  konaly dvě události, o které jsem se s vámi ještě nepodělila a proto to teď jdu napravit. Přeci jen o takové hezké akce by byla škoda se nepodělit. Mimo to máte skvělou příležitost se zapojit do soutěže od zájezd do Paříže (víc info v článku).
Lancome show
Spousta lidí si určitě všimla nové kolekce od Albera Elbaze pro Lancome. V Sephorě probíhala show právě na počest této spolupráce. Potkala jsem tam spoustu nových blogerských tváří, poznala šéfredaktorku Harper's Bazaru Báru Nesvatbovou a viděla se s Leou. Kromě nepřiměřeného poměru lidí versus prostoru byla akce skvělá. Báječné občerstvení včetně cupcakes, představení nových výrobků...zkrátka nic nechybělo. Pokud se nová kolekce líbí i vím, můžete si oní zkusit zasoutěžit třeba na fb stránkách Lancome zde a zároveň si vytvořit svůj Alber Elbaz look. Níže můžete vidět video z akce.
Miss Lips
Další akce, o které píšu trochu opožděně, ale snad ne pozdě byla pak v nádherné cukrárně Saint-Tropez. Musím říct, že už jsem měla pocit, že snad dobré cukrárny vymírají, ale opak je pravdou. Prodávají tam skvělé makronky a dortíky, kterým zkrátka nelze odolat. Můžete to brát jako dobrý tip kam zajít ukojit chutě. Nemusím snad ani říkat, že občerstvení bylo na jedničku a kromě toho byla možnost nechat se nalíčit a učesat jako víla s květinou ve vlasech. Hrozně mě celá akce nadchla a kromě toho i soutěž do které se můžete všichni zapojit. O co jde? Je to soutěž Miss Lips tudíž vaším úkolem je vyfotit své rty s makronkou z cukrárny Saint-Tropez a poslat do soutěže. Učinit tak můžete do 15.8. a jako odměna vítěžku čeká exkluzivní zájezd do Paříže pro 2 osoby. Více informací najdete tady.


22 komentářů

 1. krásné video, musela to být skvělá akce :)

  OdpovědětVymazat
 2. vyzera to tak pekne, sladko, farebne :)

  www.perlaoreneta.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. To muselo být skvělý, slušelo vám to :)

  OdpovědětVymazat
 4. jé, jedu zrovna do Prahy, tak se do cukrárny podívám :-)

  OdpovědětVymazat
 5. super video ! :)
  http://natalyburtonweb.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. Krásne fotky :) všade vám to svedčí!

  OdpovědětVymazat
 7. Téda,závidím to muselo být skvělé :)

  OdpovědětVymazat
 8. Mňam, cupcakes vypadají tak chutňoučce. :D

  OdpovědětVymazat
 9. Krásný fotky! :) Všude Ti to sluší a to jídlo vypadá vážně moc a moc chutně xx Taky bych chtěla někdy jít na takovou akci :)

  . . .
  Dreamer Clara^^
  http://dreamersuniverse.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju:) budu ti držet palce ať se taky jednou podíváš!.)

   Vymazat
 10. vypadá to dobře :-))
  jinak všude ti to sluší :-)

  thevoguebyme.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Shop for stylish dresses weded evening dresses nz reviews and look stunning this season. We have thousands formal dresses, prom dresses, ball gowns, wedding dresses, evening dress and ball dresses to day and going out dresses and more.
  http://www.weded.co.nz

  OdpovědětVymazat

Milkwoman. All rights reserved. © .